Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Butas Alsėdžių g.
brokeris Jonas Raila
Jonas Raila
+370 682 00029
jonas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas40 000 €
Plotas (m²)
18
Kambarių skaičius
1
Šildymas
Centrinis
Statybos metai
1975
Buto aukštas
2/5

PARDUODAMAS PILNAI ĮRENGTAS BUTAS

ĮRENGIMAS. Parduodamas 18 kv.m., naujai suremontuotas, vieno kambario butas. Bute įdėtos naujos šarvo durys, plastikinis langas, suformuota san. mazgo patalpa, kurioje pastatytas klozetas, dušo padas, kriauklė, paruošta vieta skalbimo mašinai. Atvesti nauji vamzdynai, padaryta ventiliacija, išvedžiota naujai elektros instaliacija. Sienos dažytos, įtempiamos lubos su apšvietimu, sudėtos naujos, kokybiškos grindys. Bute sumontuota virtuvėlė su virykle ir šaldytuvu. Taip pat butas apstatytas baldais, taigi galima iš karto gyventi ar sėkmingai išnuomoti.

NAMAS. Parduodamas butas yra antrame aukšte iš penkių. Rakinama, labai tvarkinga ir prižiūrima laiptinė. Bendrabučio tipo namas, tačiau visi patogumai atskirai butuose. Draugiški ir tvarkingi gyventojai.

VIETA. Namas toliau nuo pagrindinių gatvių, todėl visada ramu ir tylu. Kieme yra parkelis, žaidimų aikštelės, netoliese parduotuvė, viešojo transporto sustojimas. Netoliese yra Kauno technologijos universiteto studentų miestelis, prekybos centrai, gydymo įstaigos. Patogus susisiekimas su miesto centru ir kitais rajonais.

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.