Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Butas nuomai Krėvos g.
brokeris Jonas Raila
Jonas Raila
+370 682 00029
jonas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas550 €
Plotas (m²)
47
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Centrinis-kolektorinis
Statybos metai
2020
Buto aukštas
5/6
IŠNUOMOJAMAS KOKYBIŠKAI ĮRENGTAS BUTAS, NAUJOS STATYBOS NAME, MIESTO CENTRE

ĮRENGIMAS. Nuomojamas dviejų kambarių, 47 kv/m butas. Butas įrengtas naudojant aukštos klasės, kokybiškas medžiagas. Svetainė sujungta su virtuve, apstatyta visais reikiamais baldais ir buitine technika (Viryklė, orkaitė, indaplovė, šaldytuvas). Miegamasis kambarys, kuriame įrengta erdvi spinta, darbo stalas. Vonios kambaryje yra skalbimo mašina su džiovykle. Iš svetainės yra išėjimas į lodžiją. Koridoriuje taip pat erdvi spinta daiktams ir rūbams susidėti. Butas šildomas grindiniu, centriniu-kolektoriniu šildymu. Gyventojai gali patys reguliuoti buto šildymą pagal poreikį.

PRIVALUMAI. Butas naujai įrengtas, taigi būsite pirmieji gyventojai. Pietinė saulė - bute visada šviesu, šilta ir jauku. Pasirūpinta papildomomis, maloniomis smulkmenomis: rasite stalo įrankius, puodelius, maisto gamybai reikalingus indus ir t.t. Stilingas interjeras - keletas vienetinių baldų, kuriuos projektavo buto savininkas.

Namo rūsyje yra butui priklausantis sandėliukas, kuriame galėsite statyti dviračius, susidėti mažiau naudojamus daiktus.

NAMAS. Naujos statybos namas, projekte „Parko namai“. Uždaras kiemas, vaikų žaidimų aikštelės, suoliukai. Įėjimas į namą - naudojant magnetą. Yra liftas, požeminis, saugus parkingas, kuriame galima išsinuomoti vietą automobiliui.

VIETA. Kauno miesto centras, tačiau tuo pačiu, viena ramiausių centro gatvių. Prie pat parkas. Patogus susisiekimas su visais objektais: universitetai, verslo centrai, Laisvės alėja, „Žalgirio arena“ ir kt. pasiekiama pėsčiomis per keletą minučių. Taip pat patogus susisiekimas su kitais miesto rajonais tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu. Netoliese prekybos centrai, viešojo transporto sustojimas ir kita infrastruktūra.

Daugiau informacijos telefonu!