Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Butas su terasa
brokeris Jonas Raila
Jonas Raila
+370 682 00029
jonas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas150 000 €
Plotas (m²)
79
Kambarių skaičius
3
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
1939
Buto aukštas
5/5
PARDUODAMAS NAUJAI REKONSTRUOJAMAS BUTAS MIESTO CENTRE!

BUTAS. Parduodamas trijų kambarių, 79 kv/m butas. Svetainė kartu su virtuve, du miegamieji kambariai, erdvus vonios kambarys ir didelė terasa, iš kurios atsiveria nuostabus vaizdas. Bute rekonstrukcijos metu pakeista viskas labai kokybiškomis ir ilgaamžėmis medžiagomis. Naujai renovuotas namo stogas, visos komunikacijos, vamzdynai. Dujinis- grindinis šildymas. Butas parduodamas su daline apdaila. Aukštos buto lubos, yra galimybė įsirengti antresolę. Dideli, stumdomi langai iki žemės ir stoglangiai, suteikia butui daug šviesios ir nuostabių vaizdų. Išskirtinis butas miesto centre!

NAMAS. Mūrinis penkių aukštų namas. Parduodamas butas penktame aukšte. Greitai bus pradėta laiptinės renovacija. Taip pat artimiausiu metu planuojama pradėti fasado renovaciją, pasinaudojant savivaldybės teikiama parama. 

VIETA. Viena geriausių centro gatvių, V.Putvinskio g. Gatvė ir šaligatviai renovuota. Rami centro gatvė, iš kurios viskas ranka pasiekiama. Prie pat naujas BLC verslo centras, VDU universitetas. Netoliese kiti universitetai, Laisvės alėja, Žalgirio arena, PC Akropolis.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.