Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Butas Taikos pr. 125E

Aprašymas130 000 €
Plotas (m²)
40
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Autonominis
Statybos metai
2021
Buto aukštas
9/9
PARDUODAMAS KOKYBIŠKAI ĮRENGTAS BUTAS, NAUJOS STATYBOS NAME

Butas yra išnuomotas, galima pirkti investicijai iš karto su nuomininku, arba nuomos sutartis gali būti nutraukiama.

ĮRENGIMAS. Nuomojamas dviejų kambarių, 39,64 kv/m butas. Butas įrengtas naudojant aukštos klasės, kokybiškas medžiagas. Svetainė sujungta su virtuve, apstatyta visais reikiamais baldais ir buitine technika (Viryklė, orkaitė, indaplovė, šaldytuvas, skalbimo mašina, TV, kondicionierius). Yra įstiklinta lodžija, iš kurios atsiveria puikus vaizdas. Miegamasis kambarys, kuriame yra dvigulė lova, spinta. Koridoriuje taip pat spinta daiktams ir rūbams susidėti.

NAMAS. Naujos statybos devynių aukštų namas. Nuomojamas butas yra devintame aukšte. Kodinė įėjimo sistema, liftas. BUTUI PRIKLAUSO AUTOMOBILIO PARKAVIMO VIETA PO STOGU.

VIETA. Patogus rajonas gyventi, visa infrastruktūra prie pat. Prekybos centrai, viešojo transporto sustojimai, Kauno kolegija. Patogus susisiekimas su kitais miesto rajonais, taip pat išvažiavimas į autostradą.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.