Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Butas Ukmergės g.
brokeris Jonas Raila
Jonas Raila
+370 682 00029
jonas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas63 000 €
Plotas (m²)
62
Kambarių skaičius
3
Šildymas
Centrinis
Statybos metai
1983-2015
Buto aukštas
8/9

PARDUODAMAS ĮRENGTAS BUTAS RENOVUOTAME NAME

BUTAS. Parduodamas trijų kambarių, 62 kv/m butas. Bute sudėti plastikiniai langai, šarvo lauko durys. Grindys - laminatas ir plytelės. Sienos - tapetuotos ir dažytos. Vonia ir tualetas - kartu, išklijuota plytelėmis. Pakeista elektros instaliacija ir vamzdynai. Nauji radiatoriai. Kambariai nepereinami, taip pat yra tamsusis kambarys daiktams susidėti. Bute yra įstiklintas balkonas ir priklauso rūsys. Parduodama su nuotraukose matomais baldais ir buitine technika.

NAMAS. Renovuotas devynių aukštų namas. Parduodamas butas yra aštuntame aukšte. Tvarkinga laiptinė, kodinė laiptinės spyna, naujas liftas. Prie namo yra aikštelė automobiliams.

VIETA. Patogi vieta tiek susisiekimo, tiek gyvenimo atžvilgiu. Visa reikalinga infrastruktūra - šalia. Patogus išvažiavimas tiek į užmiestį tiek į kitus Kauno miesto rajonus. Netoliese viešojo transporto stotelė, parduotuvė „Maxima“, vaikų darželis, Kauno klinikos, LSMU universitetas.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.