Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Butas Užliedžiuose

Aprašymas73 000 €
Plotas (m²)
67
Kambarių skaičius
3
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
2009
Buto aukštas
2/3
PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ BUTAS SU BALDAIS

BUTAS. Parduodamas trijų kambarių, 67 kv/m butas. Erdvi svetainė sujungta su virtuve. Du miegamieji kambariai, erdvus vonios kambarys. Bute yra balkonas, iš kurio atsiveria gražus kiemo vaizdas. Visi buto langai iki žemės, todėl daug šviesos ir saulės. Grindys - laminatas, sienos - dažytos. Vonios patalpoje - plytelės ir reguliuojamos šildomos grindys. Koridoriuje yra erdvi spinta - sandėliukas, kurioje telpa dujinis katilas, kuriuo valdomas buto šildymas, taip pat kiti daiktai. Pigus buto išlaikymas, nedideli mokesčiai. Parduodama su dauguma baldų ir buitine technika.

NAMAS. Mūrinis trijų aukštų namas. Parduodamas butas yra antrame aukšte. Tvarkingi kaimynai, šviesi ir švari laiptinė. Kodinė laiptinės spyna. Gražiai sutvarkyta namo aplinka, trinkelėmis išgrįsti takeliai. Visada yra vietos dviems automobiliams.

VIETA. Apgyvendinta kaimynystė, nevyksta statybos. Asfaltuotas privažiavimas iki namo. Patogus išvažiavimas į autostradą. Netoli prekybos centras „Mega“.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.