Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Butas Vaišvydavoje

Aprašymas70 500 €
Plotas (m²)
70
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
2012
Buto aukštas
4/6
PARDUODAMAS BUTAS KOKYBIŠKAME NAME, VAIŠVYDAVOJE

ĮRENGIMAS. buto plotas - 70,19 kv/m. Du nepereinami, erdvūs kambariai. Virtuvė atskirta nuo svetainės, bet esant poreikiui, galima sujungti į vieną erdvę. Vonios kambaryje dušo kabina ir vonia, šildomos grindys. Labai erdvus balkonas, kuriame smagu leisti laiką. Išėjimas į balkoną iš abiejų kambarių. Balkonas įstiklintas aliuminio kontrukcijomis, kurios stumdomos į šonus. Koridoriuje sieninė spinta. Grindys - kokybiškas laminatas, sienos dažytos (koridoriuje ir virtuvėje lentelės). Plastikiniai langai, šarvo lauko durys. Svetainėje yra kondicionierius, buto klimato valdymas. Dujinis šildymas, nedideli mokesčiai už šildymą. Bute sumontuota signalizacija. Butas parduodamas su dalimi baldų ir buitinės technikos.

Butui priklauso vieta automobiliui uždarame kieme ir rakinamas sandėliukas daiktams susidėti.

NAMAS. Kokybiškai pastatytas ir gyventojų mėgstamas namas. Namas yra šešių aukštų. Parduodamas butas - ketvirtame aukšte. Švarios laiptinės ir liftas. Graži aplinka, vaikų žaidimų aikštelė, aptvertas kiemas.

VIETA. Labai patogi vieta gyventi. Pirmame namo aukšte komercinę veiklą vykdo keletas įmonių: kirpykla, kepyklėlė, paštas. Taip pat prie pat namo „Iki“ parduotuvė, o šiek tiek toliau ir „Maxima“. Netoliese viešojo transporto sustojimas. Patogus susisiekimas su miesto centru. Taip pat vos kelios minutės iki Kauno marių.

KVIEČIAME JUS APŽIŪRAI!

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.