Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Kotedžas Giraitėje

Aprašymas190 000 €
Plotas (m²)
114
Sklypo Plotas (a)
3.66
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
2014

PARDUODAMAS SUBLOKUOTAS NAMAS SU GARAŽU

ĮRENGIMAS. Bendras plotas - 114 kv.m. iš kurio naudingas plotas 92 kv.m. ir garažas 22 kv.m. Būstas pilnai įrengtas: dažytos sienos, medinės grindys, dalis išklotas plytelėmis. Šildymas - dujinis katilas, šildomos grindys. Du san. mazgai iš kurių viename yra dušo kabina, kitame vonia. Pirmame aukšte svetainė sujungta su virtuve, yra židinys. Pilnai apstatyta virtuvė baldais ir buitine technika. Taip pat pirmame aukšte yra san. mazgas ir iėjimas į garažą. Išėjimas į terasą ir į kiemą, į skirtingas puses. Antrame aukšte yra trys kambariai ir san. mazgas. Garažas šildomas, yra radiatorius. Garažo vartai automatiniai. Sumontuota signalizacija.

SKLYPAS. Parduodamam kotedžui priklauso 3,66 arų sklypo dalis. Sklypo priekinė dalis nuo įvažiavimo išklota trinkelėmis, šoninė sklypo dalis ir dalis prie terasos apželdinta veja ir želdiniais. Visa teritorija aptverta tvora, į kiemą įvažiavimas per vartus. Kieme yra atskiras sandėliukas su terasa.

VIETA. Parduodamas kotedžas yra Giraitėje, pilnai apgyvendintoje kaimynystėje. Gatvė išasfaltuota, pėsčiųjų takelis išklotas trinkelėmis. Prie pat yra viešojo transporto sustojimas. Patogus susisiekimas automobiliu su miesto centru, kitais rajonais. Taip pat patogus išvažiavimas į autostradą.

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.