Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Kotedžas Teleičių k.

Aprašymas170 000 €
Plotas (m²)
88
Sklypo Plotas (a)
2.33
Kambarių skaičius
4
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
2020

PARDUODAMAS PILNAI ĮRENGTAS KOTEDŽAS!

ĮRENGIMAS. Pilnai įrengtas, 88,47 kv/m kotedžas. Pirmame aukšte: svetainė kartu su virtuvės erdve, WC, koridorius ir sandėliukas/katilinė. Antrame aukšte: trys miegamieji kambariai, vonios/WC patalpa, koridorius, kuriame atsidaro laiptai lubose, užlipimui į mansardą, kur patogu pasidėti mažiau naudojamus daiktus. Būstas buvo įrenginėjamas gyvenimui sau, dėl to naudotos kokybiškos ir brangios įrengimo medžiagos. Grindys - vinilas ir plytelės, sienos dažytos, lubos gipsas su įmontuotu led apšvietimu. Kiekvienoje erdvėje sumontuoti termostatai, galima reguliuoti šildymą visur atskirai, pagal poreikį. Grindinis - dujinis šildymas. Katilinėje sumontuotas dujinis katilas. Taip pat išvedžiota rekuperacijos sistema, kokybiški cinkuoti vamzdžiai, rekuperatorius sumontuotas katilinėje. Taip pat katilinėje yra skalbyklė bei džiovyklė. Kambariuose išvesti kondicionieriaus įvadai (kondicionieriai nesumontuoti). Sumontuota signalizacija. Parduodama su dauguma baldų ir buitine technika (AEG ir Electrolux buitinė technika virtuvėje).

NAMAS. 2020 metų statybos namas. Priduotas 100 proc. baigtumu. Namo klasė - A. Visos vidinės sienos - blokeliai. Kokybiški langai ir durys, šildytas stogas ir mansardos grindys. Namas šiltas ir kokybiškas.

KOMUNIKACIJOS. Visos miesto komunikacijos: vanduo, nuotekos, elektra, dujos, rekuperacinė vėdinimo sistema.

SKLYPAS. Priklausanti sklypo dalis - 2,33 aro. Aptverta sklypo teritorija segmento tvora. Yra terasa ir sandėliukas daiktams susidėti.

VIETA. Labai gera ir patogi vieta gyvenimui. Patogus susisiekimas su miesto centru, išvažiavimas į aplinkelį. Netoliese viešojo transporto sustojimas, prekybos centrai, verslo centrai su įvairiomis paslaugomis, mokyklos, vaikų darželis.

Daugiau informacijos telefonu!

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.