Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Namas Aleksote

Aprašymas310 000 €
Plotas (m²)
275
Sklypo Plotas (a)
15
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
2006

PARDUODAMAS NAMAS SU DIDELIU SKLYPU, GEROJE VIETOJE

NAMAS. Dviejų aukštų, kokybiškai pastatytas, mūrinis namas. Bendras namo plotas - 275 kv/m, iš jų 23 kv/m garažas. Pirmame namo aukšte yra erdvi svetainė su valgomuoju, išėjimas į terasą, židinys. Du kambariai, WC ir dušas, ir virtuvė, bei sandėliavimo patalpos ir katilinė. Įėjimas į garažą iš vidaus. Antrame namo aukšte yra keturi dideli, nepereinami miegamieji kambariai, vonios kambarys. Visame name sudėtos kokybiškos medžio grindys, mediniai laiptai ir plytelės vonios kambariuose, virtuvėje. Sienos tapetuotos, dažytos lubos. Mediniai langai ir durys. Patogus išplanavimas, didelės erdvės, papildomos patalpos daiktams susidėti. Šiuolaikiniai radiatoriai, šildymo sistema (dujinis katilas, yra ir kieto kuro katilas), elektros instaliacija. Parduodama su dauguma baldų.

SKLYPAS. Erdvus, 15 arų sklypas. Galima suformuoti įvažiavimą iš abiejų pusių (Įgulos ir Vyčio Kryžiaus g.). Aptverta teritorija, automatiniai vartai, terasa, lygaus reljefo sklypas. Prie garažo yra stoginė. Pasodinta tujos, graži veja, didelės liepos atskiria nuo pagrindinės gatvės.

KOMUNIKACIJOS. Miesto vanduo ir nuotekos, elektra, dujos, saulės kolektorius ant stogo, šildo vandenį.

VIETA. Labai rami vieta, paskutinis namas gatvelėje. Geras asfaltuotas privažiavimas Vyčio Kryžiaus arba J.Petruičio apšviestomis gatvėmis. Patogus susisiekimas su miesto centru ir kitais miesto rajonais. Netoliese prekybos centrai, viešojo transporto sustojimas, verslo centrai.

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.