Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Namas Jonučių II k.

Aprašymas260 000 €
Plotas (m²)
106
Sklypo Plotas (a)
8.7
Kambarių skaičius
3
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
2018
PARDUODAMAS PILNAI ĮRENGTAS NAMAS SU VISAIS BALDAIS

NAMAS. Parduodamas 106 kv/m, trijų kambarių namas, su uždara terasa bei garažu. Gyvenamasis plotas - 80 kv/m plius 26 kv/m uždara, šildoma terasa bei garažas (sandėlys) apie 17 kv/m. Namas pastatytas 2018 metais, statytas gyventi sau, naudotos kokybiškos medžiagos. Svetainė sujungta su virtuve (34 kv/m), miegamasis kambarys Nr.1 su atskirta rūbinės patalpa (15 kv/m), miegamasis kambarys Nr.2 (13 kv/m), vonios kambarys (6 kv/m), techninė patalpa (5 kv/m) bei koridorius (8 kv/m). Koridoriaus lubose sumontuoti atverčiami laiptai, kuriais užlipus į pastogę, patogu susidėti rečiau naudojamus daiktus.

ĮRENGIMAS. Namas parduodamas beveik su visais baldais ir buitine technika. Visame name sumontuotas grindinis šildymas, kiekviena patalpa reguliuojama atskirai (įrengti termostatai). Išvedžiota rekuperacijos sistema su rekuperatoriumu. Rekuperatorius, skalbimo mašina, dujinis katilas bei boileris yra techninėje patalpoje. Sumontuota signalizacija. Uždara, įstiklinta terasa, išvedžiotas grindinis šildymas. Pagal poreikį, stiklai užsidaro arba atsidaro. Garažas, kuriame telpa automobilis, arba galima naudoti kaip sandėliuką, turi automatinius vartus. Įėjimas į garažą yra ir iš kiemo pusės.

KOMUNIKACIJOS. Visos miesto komunikacijos (Vanduo, nuotekos, dujos, elektra), vėdinimas - rekuperacija.

SKLYPAS. Erdvus, gražiai prižiūrėtas, 8,7 aro sklypas. Aptverta teritorija, graži veja, tujos, medeliai, gėlynas. Įvažiavimas ir takeliai aplink namą iškloti trinkelėmis.

VIETA. Parduodamas namas yra toliau nuo pagrindinių gatvių. Rami, mažai pravažiuojama vieta. Apgyvendinta kaimynystė, patogus susisiekimas su Kauno miesto centru. Netoliese Garliavos m., Aleksoto rajonas su visa reikalinga infrastruktūra. Patogus išvažiavimas į aplinkelį.

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.