Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Namas Mastaičiuose

Aprašymas239 000 €
Plotas (m²)
182
Sklypo Plotas (a)
10.7
Kambarių skaičius
4
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
2015
PARDUODAMAS ĮRENGTAS INDIVIDUALUS NAMAS SU GARAŽU

ĮRENGIMAS. Namo bendras plotas - 182 kv.m., iš kurių 45 kv.m. sudaro garažo plotas. Namas dviejų aukštų, pilnai įrengtas, parduodamas su dauguma baldų ir buitine technika. Pirmame namo aukšte yra erdvi svetainės, valgomojo ir virtuvės erdvė, iš kurios yra išėjimas į kiemą. Langai į skirtingas puses, daug šviesos. Taip pat pirmame aukšte yra san. mazgo patalpa su dušo kabina. Svetainėje yra židinys, virtuvėje visa reikiama buitinė technika (viryklė, orkaitė, šaldytuvas, indaplovė). Iš koridoriaus patenkama į garažo patalpą. Garažo vartai automatiniai, patalpa šildoma, yra grotelės vandens nubėgimui. Iš garažo patenkama į katilinės patalpą. kurioje sumontuoti kieto kuro ir dujinis katilai (galima šildytis dvejopai), taip pat vandens filtrai bei karšto vandens boileris. Pirmame aukšte šildomos grindys, antrame aukšte sumontuoti radiatoriai. Pirmo aukšto grindys plytelės ir medinės, sienos dažytos, lubos gipso, sumontuotas apšvietimas. Visos namo pertvarinės sienos - išmūrytos. Antrame namo aukšte yra trys miegamieji kambariai, rūbinės patalpa, vonios kambarys. Vonios kambaryje šildomos grindys. Antro aukšto grindys - medinės, sienos dažytos, laiptai taip pat mediniai.

NAMAS. 2015 m. statybos, mūrinis namas. Namas statytas kokybiškomis medžiagomis. Stogas - skardinis. Vanduo - gręžinys, nuotekos - valymo įrenginiai. Name sumontuota signalizacija.

SKLYPAS. Išpuoselėtas, 10,7 a ploto sklypas. Sklypas aptvertas tvora. Įrengti automatiniai vartai. Parkingas išklotas trinkelėmis. Likusi sklypo dalis apsodinta veja.

VIETA. Itin rami ir patogi vieta gyventi. Aplink jau pilnai apgyvendintas kvartalas. Ramūs ir draugiški kaimynai. Asfaltuotas privažiavimas iki kvartalo. Iki Kauno miesto centro - 20 min kelio automobiliu. Patogus išvažiavimas į A5 autostradą, tad itin patogus susisiekimas su kitais rajonais ir miestais.

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime Jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę Jums padėti.