Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Namas Vytėnuose

Aprašymas550 000 €
Plotas (m²)
336
Sklypo Plotas (a)
8
Kambarių skaičius
5
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
2015

PARDUODAMAS NAMAS NUOSTABIOJE VIETOJE, VYTĖNUOSE!

NAMAS. Parduodamas itin kokybiškai įrengtas, stilingas bei erdvus, bendro 336 kv.m. ploto namas. Namas trijų aukštų, pilnai įrengtas, funkcionaliai išplanuotas. Namas pastatytas 2015 metais. Išskirtinio projekto, su didelėmis gyvenimo ir poilsio erdvėmis. Namo statyboms naudotos labai kokybiškos medžiagos, baldai ir buitinė technika - aukštos klasės, žinomų gamintojų ir dizainerių. Dujinis grindinis šildymas, vėdinimo sistema.

Grindys - parketas ir dizainerių kurtos plytelės, durys ir laiptai natūralaus medžio (uosio). Baldai pasaulyje žinomų gamintojų, tokių kaip ROLF BENZ (Vokietija), LIGNE ROZET (Prancūzija), B&B ITALIA, buitinė technika ir virtuvės baldai: MIELE, LIEBHERR, SIEMENS (Voketija). Lauko ir vidaus šviestuvai - italų ir ispanų dizainerių. Paveikslai turi savo meninę vertę. Namų kino ir garso sistema - YAMAHA, JBL. Elektros ir pasikalbėimo instaliacija, įranga: JUNG, SCHNEIDER (Vokietija). Signalizacija, priešgaisrinė sistema - PARADOX (Kanada). 


PIRMAME namo aukšte yra garažas, kuriame laikomi daiktai, dviračiai, įrengti vėdinimo sistemos įrenginiai, miegamasis/darbo kambarys, baseino ir pirčių erdvė, laisvalaikio zona (biliardas). Iš baseino patalpos yra išėjimas į vidinį kiemą - terasą, kurioje yra lauko baldai, didelis išskleidžiamas skėtis.


ANTRAME namo aukšte yra erdvi svetainės ir virtuvės erdvė su dideliais langais, daug šviesos. Svetainėje yra židinys, aukštos kokybės garso ir namų kino sistema, gera akustika. Iš svetainės yra išėjimas į lauko terasą antrame aukšte, kurioje taip pat yra lauko baldai. Taip pat antrame aukšte yra du miegamieji kambariai, vonios erdvė. 

TREČIAME namo aukšte yra katilinės patalpa, rūbinė, patalpa rūbų skalbimui, kambarys.

KOMUNIKACIJOS. Elektra, miesto vandentiekis ir nuotekos, dujos (šildymas dujomis), rekuperacinė sistema, apsaugos sistemos.

SKLYPAS. 8 arų sklypas apsodintas tujomis, naudoti dekoratyviniai akmenukai, apšvietimas. Krepšinio aikštelė ir stoginė automobiliams. Sklypas prižiūrėtas ir išpuoselėtas.

VIETA. Namas yra labai ramioje vietoje, akligatvyje Vytėnuose. Toliau nuo pagrindinių gatvių. Privatus kiemas leidžia mėgautis ramybe ir grynu oru. Solidi kaimynystė. Asfaltuotas, apšviestas privažiavimas iki namo. Įvažiavimas į gatvę pro šlagbaumą. Netoliese autobuso stotelė, prekybos centras „Mega“, patogus susisiekimas su visais miesto rajonais. Tai puiki ir rami vieta gyventi.

Daugiau informacijos telefonu!

-----------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai, dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.