Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Namas Žaliakalnyje

Aprašymas240 000 €
Plotas (m²)
212
Sklypo Plotas (a)
2.3
Kambarių skaičius
3
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
1993
PARDUODAMAS NAMAS SU DVIEM GARAŽAIS GEROJE VIETOJE!

NAMAS. Trijų aukštų, kokybiškai pastatytas, mūrinis namas. Bendras namo plotas - 212 kv/m, iš jų 80 kv/m garažai. Pirmame namo aukšte yra tvarkingi, sausi ir įrengti du garažai, kurie viduje susijungia į vieną bendrą patalpą. Taip pat sandėliukai daiktams laikyti. Gyvenamosios erdvės yra antrame ir trečiame namo aukštuose. Tarp garažų yra įėjimas į namą, laiptais užlipama ir patenkama į koridorių. Antrame aukšte yra virtuvė su valgomuoju, erdvi svetainė, židinys. Taip pat vonios ir WC patalpa bei rūbinė-katilinė. Trečiame aukšte yra du dideli miegamieji kambariai, rūbinė, vonios ir WC patalpa, išėjimas į didelę terasą. Namas parduodamas su nuotraukose matomais baldais. Grindys kambariuose - kokybiškas parketas, vonios kambariuose - plytelės. Sumontuoti kondicionieriai, dujinis šildymas. Patogus išplanavimas, didelės erdvės, papildomos patalpos daiktams susidėti. Šiuolaikiniai radiatoriai, šildymo sistema, elektros instaliacija.

SKLYPAS. Sklypo plotas 2,3 aro, nuo kaimynų galima apsitverti tvorą. Įvažiavimas per vartus į kiemą - priklauso parduodamam namui, kaimynai turi savo įvažiavimą į kiemą. Aptverta teritorija, automatiniai vartai, išklota trinkelėmis, lygaus reljefo sklypas.

KOMUNIKACIJOS. Miesto vanduo ir nuotekos, elektra, dujos, kondicionieriai.

VIETA. Labai rami vieta. Geras asfaltuotas privažiavimas. Patogus susisiekimas su miesto centru ir kitais miesto rajonais. Netoliese prekybos centrai, viešojo transporto sustojimas, verslo centrai.

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.