Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Nuoma Patalpos Savanorių pr. mažos

Aprašymas385 €
Plotas (m²)
32
Šildymas
Centrinis-kolektorinis
Statybos metai
2022 renovacija
Buto aukštas
2/4
IŠNUOMOJAMOS NAUJAI ĮRENGTOS PATALPOS

Nuomos kaina + PVM + komunaliniai mokesčiai

IŠPLANAVIMAS. Patalpos susideda iš dviejų atskirų erdvių, su atskirais įėjimais iš laiptinės, tačiau taip pat sujungtomis viduje esančiomis durimis. Viena erdvė mažesnė, kita didesnė.
Šiame skelbime nuotraukos ir kaina yra mažesnės erdvės.

Abiejose erdvėse yra atskira san. mazgo patalpa. Didesnėje erdvėje įrengta virtuvėlė. Patogu išdėstyti daug darbo vietų. Taip pat mažesnę erdvę galima naudoti kaip atskirą kabinetą susitikimams, susirinkimams ar klientų priėmimui.

ĮRENGIMAS. Patalpos naujai įrengtos. Dideli langai, aukštos lubos, erdvios ir šviesios patalpos. Abiejose san. mazgo patalpose yra klozetas, kriauklė ir dušo kabina. Taip pat paruošta vieta skalbimo mašinai. Įrengta virtuvėlė su šaldytuvu, indaplove, kriaukle. Įstatytos garso nepraleidžiančios durys tarp patalpų. Sumontuota vėdinimo - rekuperacinė sistema. Patalpose yra domofonas, kuriuo atidaromos durys patekimui į pastatą ar koridorių.

KOMUNIKACIJOS. Patalpos šildomos centriniu-kolektoriniu šildymu (radiatoriai). Galima atskira vandens ir elektros apskaita abejoms erdvėms.

PASTATAS. Naujai rekonstruotas pastatas. Didelės ir jaukios erdvės, laiptinės. Ant pastato stogo yra puikiai įrengta erdvė darbuotojų poilsiui gryname ore, kur galima pietauti, išgerti kavos.

VIETA. Patraukli lokacija, matoma vieta, Žaliakalnio mikrorajonas, prie pat miesto centro. Savanorių pr. ir Žemaičių g. sankryža. Prie pastato viešojo transporto sustojimas, didelis srautas žmonių.