Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Patalpos Savanorių pr.

Aprašymas169 000 €
Plotas (m²)
79,38
Šildymas
Centrinis-kolektorinis
Statybos metai
2022 rekonstrukcija
Buto aukštas
2/4
PARDUODAMOS NAUJAI ĮRENGTOS PATALPOS

Kaina: 169 000 Eur + PVM

IŠPLANAVIMAS. Patalpos susideda iš dviejų atskirų erdvių, su atskirais įėjimais iš laiptinės, tačiau taip pat sujungtomis viduje esančiomis durimis. Viena erdvė mažesnė, kita didesnė. Abiejose erdvėse yra atskira san. mazgo patalpa. Didesnėje erdvėje įrengta virtuvėlė. Patogu išdėstyti daug darbo vietų. Taip pat mažesnę erdvę galima naudoti kaip atskirą kabinetą susitikimams, susirinkimams ar klientų priėmimui.

ĮRENGIMAS. Patalpos naujai įrengtos. Dideli langai, aukštos lubos, erdvios ir šviesios patalpos. Abiejose san. mazgo patalpose yra klozetas, kriauklė ir dušo kabina. Taip pat paruošta vieta skalbimo mašinai. Įrengta virtuvėlė su šaldytuvu, indaplove, kriaukle. Įstatytos garso nepraleidžiančios durys tarp patalpų. Sumontuota vėdinimo - rekuperacinė sistema. Patalpose yra domofonas, kuriuo atidaromos durys patekimui į pastatą ar koridorių.

KOMUNIKACIJOS. Patalpos šildomos centriniu-kolektoriniu šildymu (radiatoriai). Galima atskira vandens ir elektros apskaita abejoms erdvėms.

PASTATAS. Naujai rekonstruotas pastatas. Didelės ir jaukios erdvės, laiptinės. Ant pastato stogo yra puikiai įrengta erdvė darbuotojų poilsiui gryname ore, kur galima pietauti, išgerti kavos.

VIETA. Patraukli lokacija, matoma vieta, Žaliakalnio mikrorajonas, prie pat miesto centro. Savanorių pr. ir Žemaičių g. sankryža. Prie pastato viešojo transporto sustojimas, didelis srautas žmonių.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.