Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Sodyba Padumblių k.

Aprašymas450 000 €
Plotas (m²)
687
Sklypo Plotas (a)
3500
Kambarių skaičius
10
Šildymas
Kietu kuru
Statybos metai
2010
Sklypo paskirtis
Namų valda

PARDUODAMA PILNAI ĮRENGTA IR POILSIAUTOJUS PRIIMANTI KAIMO TURIZMO SODYBA IŠSKIRTINĖJE VIETOJE, VEISIEJŲ REGIONINIAME PARKE!

Tinkama vieta vestuvėms, renginiams, stovykloms.

Galimi mainai į kitą turtą.

ĮRENGIMAS. Sodybos kompleksas įrengtas ir pritaikytas kaimo turizmo veiklai vykdyti, bei įvairiems renginiams ir šventėms aptarnauti. Sodybos kompleksą sudaro keturi gyvenamieji pastatai – pagrindinis namas ir trys mažesni nameliai, taip pat katilinės namelis bei pastatas sandėliavimui ir pirties namelis ant ežero kranto. Pagrindinis gyvenamasis namas yra dviejų aukštų. Pirmame aukšte įrengta virtuvė, su visais reikiamais baldais ir buitine technika, maisto gamybai ir švenčių aptarnavimui. Taip pat didelė pokylių salė su stalais bei kėdėmis 144 kv.m, bei sanitarinis mazgas. Pokylių salėje yra biliardo stalas. Dideli vitrininiai langai ir išėjimas į terasą. Antrame namo aukšte įrengti keturi miegamieji su lovomis ir papildomas kambarys, kuris naudojamas kaip sodybos ūkvedžio miegamasis. Kiekviename miegamajame yra tualetas ir dušo kabina. 

Trys mažesni gyvenamieji nameliai turi dideles svetaines ir virtuvėlę pirmame aukšte. Antrame aukšte yra du miegamieji kambariai ir balkonas. Abiejuose aukštuose yra tualetas ir vonia-dušo kabina. Prie kiekvieno namelio yra terasos, vietos automobiliams statyti, šašlykinės. Nameliuose yra visi reikiami baldai ir buitinė technika apgyvendinimui. Šių namelių plotas po 98 kv.m

Katilinės namelyje yra įrengtas kieto kuro katilas, kuris apšildo visą sodybos kompleksą. Taip pat kiekviename name yra boileris, karšto vandens gamybai.

Sandėlys yra naudojamas baidarių reikmenims bei keturračiui laikyti.

Pirties namelis stovi ant ežero kranto. Jame yra priešpirtis, pirtis ir tualetas bei dušas. 

Sodyboje gali apsistoti 50 žmonių vienu metu.

NAMAI. Namų statyba – 2010 metų. Visi namai yra pastatyti iš rąstų. Stogai nendriniai. Namų grindys – medinės lentos ir plytelės. Sudėti šiuolaikiniai radiatoriai, mediniai langai su stiklo paketais, medinės durys. Visas kompleksas apšildomas kietu kuru. Katilas stovi katilinės namelyje. Tarp visų namų yra trinkelėmis grįsti takeliai, kurie nakties metu apšviečiami į žemę sumontuotais žibintais.

VIETA. Sodybos kompleksas yra Padumblių kaime, Kapčiamiesčio seniūnijoje, Lazdijų rajone. Sodyba įsikūrusi Veisiejų regioniniame parke. Sodyba ribojasi su Pastovio ežeru ir Ančios upe, kur atsigaivinama po pirties ir startuojama baidarėmis. Bendras teritorijos plotas – 35 ha. Sodybos kompleksas yra miško apsuptyje, taigi garantuojama ramybė ir poilsis gamtoje - gryname ore.

PRIVALUMAI. Sodybos komplekse įrengta daug įvairiausių pramogų aktyviam poilsiui: krepšinio, futbolo, lauko teniso aikštė, kuri gali būti apšviesta tamsiu paros metu, vaikų žaidimų aikštelė, pirtis, kubilas, baidarės. Sodyba tinkama vestuvėms, įmonių vakarėliams, sporto šventėms, vaikų stovykloms ar tiesiog, poilsiui šeimoms, vertinančioms pramogas, ramybę ir gamtą vienoje vietoje.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Padėsime Jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę Jums padėti.