Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Sodybos nuoma Kelmės raj.

Aprašymas1 100 €
Plotas (m²)
590
Sklypo Plotas (a)
2100
Šildymas
Kietu kuru
Statybos metai
2007
NUOMOJAMA PILNAI ĮRENGTA IR POILSIAUTOJUS PRIIMANTI KAIMO TURIZMO SODYBA IŠSKIRTINĖJE VIETOJE, DUBYSOS SLĖNYJE!

Tinkama vieta vestuvėms, renginiams, stovykloms.

Nuomojama ilgalaikei nuomai. Mėnesio nuomos kaina 1100 Eur+PVM. Galima nuomoti dvi sodybas (taikoma nuolaida).

ĮRENGIMAS. Sodybos kompleksas įrengtas ir pritaikytas kaimo turizmo veiklai vykdyti, bei įvairiems renginiams ir šventėms aptarnauti. Sodybos kompleksą sudaro keturi gyvenamieji pastatai – pagrindinis namas ir trys mažesni nameliai, taip pat pastatas sandėliavimui. Pagrindinis gyvenamasis namas yra vieno aukšto su rūsiu. Pirmame aukšte įrengta pobūvių salė, virtuvė, su visais reikiamais baldais ir buitine technika maisto gamybai ir švenčių aptarnavimui, katilinė, aptarnaujančio personalo patalpos bei miegamieji kambariai su terasomis. Kiekviename miegamajame yra tualetas ir dušo kabina. Rūsyje - salė su biliardo stalu, pirtis ir sūkurinė vonia bei sanitarinis mazgas. 

Trys mažesni gyvenamieji nameliai taip pat vieno aukšto su terasomis. Kiekviename namelyje yra virtuvėlė, svetainė, miegamasis, tualetas ir dušo kabina. Prie kiekvieno namelio yra vietos automobiliams statyti, šašlykinės. Nameliuose yra visi reikiami baldai ir buitinė technika apgyvendinimui. 

Sodyboje gali apsistoti 30 žmonių vienu metu.

NAMAI. Namų statyba – 2007 metų. Visi namai yra pastatyti iš rąstų. Stogai - šiferis, dengti žole. Namų grindys – medinės lentos ir plytelės. Sudėti šiuolaikiniai radiatoriai, mediniai langai su stiklo paketais, medinės durys. Visas kompleksas apšildomas kietu kuru. Katilas stovi pagrindiniame name. 

VIETA. Sodybos kompleksas yra Rėžalių kaime, Tytuvėnų seniūnijoje, Kelmės rajone. Sodyba įsikūrusi įkalnėje prie Dubysos slėnio. Bendras teritorijos plotas – 21 ha. Sodybos kompleksas yra miško apsuptyje, taigi garantuojama ramybė ir poilsis gamtoje - gryname ore.

PRIVALUMAI. Sodybos komplekse įrengta daug įvairiausių pramogų aktyviam poilsiui: tinklinio aikštelė, pirtis, sūkurinė vonia, kubilas, baidarės. Sodyba tinkama vestuvėms, įmonių vakarėliams, sporto šventėms, vaikų stovykloms ar tiesiog, poilsiui šeimoms, vertinančioms pramogas, ramybę ir gamtą vienoje vietoje.

Taip pat nuomojama sodyba Padumblių kaime, Lazdijų rajone (sklypas 35 ha, 5 pastatai, 687 kv.m. Ribojasi su Pastovio ežeru ir Ančios upe, statyba - 2010 m. Sodyboje miegamų vietų – 50). Kaina - 1300 Eur+PVM