Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
1 k. butas Senamiestį Nemuno g.
brokeris Justinas Poteliūnas
Justinas Poteliūnas
+370 607 07730
justinas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas87 000 €
Plotas (m²)
34,61
Kambarių skaičius
1
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
1900
Buto aukštas
1/3

PARDUODAMAS 1 KAMBARIO BUTAS SENAMIESTYJE NEMUNO G. SU DUJINIU ŠILDYMU IR AUTOMOBILIO PARKAVIMO VIETA VIDINIAME KIEME!

ĮRENGIMAS. Parduodamas butas 34,61 kv.m. ploto 1 kambario. Butas yra pirmame namo aukšte. Bute yra didelis erdvus kambarys, kuriame sienos dažytos, grindys laminatas, lubos gipsinės dažytos. Virtuvės patalpoje grindys išklotos plytelėmis, sienos dažytos. Vonia ir tualetas vienoje patalpoje, grindys ir sienos išklijuotos plytelėmis. Butas šildomas dujomis, visame bute sudėti nauji radiatoriai. Butas parduodamas su visais jame esančiais baldais ir buitine įranga.

Šalia daugiabučio yra ūkinis pastatas kurio dalis parduodama kartu su butu.

NAMAS. Parduodamas butas yra trijų aukštų namo pirmame aukšte. Namas mūrinis 1900 metų statybos, patenkantis į paveldo teritoriją. Laiptinės durys rakinamos raktu. Name iš viso yra 9 butai. Šalia daugiabučio įrengta didelė erdvi stovėjimo aikštelė, kurioje visada yra vietos parkuoti automobilį. 

VIETA. Butas yra pačiame Kauno miesto Senamiestyje Nemuno gatvėje visai šalia požeminės Vilniaus gatvės perėjos. Šalia Laisvės alėja, vos kelios minutės iki Kauno Žalgirio arenos. Patogus susisiekimas su visais miesto mikrorajonais. Aplink gausu kavinių, parduotuvių, taip pat Kauno lankytinų vietų ir muziejų.

Daugiau informacijos tel. 860707730
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.