Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
1 k. Butas Vilijampolėje
brokeris Justinas Poteliūnas
Justinas Poteliūnas
+370 607 07730
justinas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas30 500 €
Plotas (m²)
20
Kambarių skaičius
1
Šildymas
Centrinis
Statybos metai
1948
Buto aukštas
2/3

PARDUODAMAS 1 KAMBARIO NAUJAI SUREMONTUOTAS BUTAS VILIJAMPOLĖJE!

ĮRENGIMAS. Parduodamas 1 kambario , 20 kv.m. ploto butas. Butas po kapitalinio remonto. Pakeista visa santechnika, išvedžiota nauja elektros instaliacija, sudėti nauji plastikiniai langai. Butas turi prancūzišką balkoną. Bute išlygintos sienos, padarytas sienų dekoras, sudėtos naujas grindų laminatas. Butas parduodamas su visais jame esančiais baldais. Butas vidinis ir labai šiltas. 

Butas tinkamas nuomai!

NAMAS. Parduodamas butas yra trijų aukštų mūrinio namo antrame aukšte. Naujai surenovuotas namo stogas. Rami ir draugiška kaimynystė. Šalia namo visada yra vietos parkuoti automobilį.

VIETA. Butas yra labai ramioje Šilalės gatvėje, aplink tik nuosavi namai. Gatvelė kraštinė todėl retai pravažiuojama. Visai netoliese yra LSMU Veterinarijos akademija iki kurios vos 1 kilometras, todėl butas nuomojant itin patrauklus studentams studijuojantiems šioje akademijoje. Patogus susisiekimas su miesto centru, iki artimiausios autobusų stotelės 300 metrų. Netoliese yra prekybos centras.

Daugiau informacijos tel. 860707730
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.