Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
1033 kv.m. patalpos Skriaudžiuose
brokeris Justinas Poteliūnas
Justinas Poteliūnas
+370 607 07730
justinas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas



69 000 €
Plotas (m²)
1033
Sklypo Plotas (a)
51
Šildymas
Centrinis
Statybos metai
1984
Sklypo paskirtis
Komercinė

PARDUODAMOS 1033 KV.M. PATALPOS SU 51 ARO SKLYPU NETOLIESE NUO KAUNO, ŠALIA „VIA BALTICA“ AUTOSTRADOS (TARP KAUNO IR MARIJAMPOLĖS)!

PATALPOS. 1033 kv. m. ploto patalpos. Pirmame aukšte yra kelios didesnės patalpos ir daug mažų patalpėlių. Antrame aukšte  taip pat yra kelios didesnės patalpos ir kelios mažesnės. Po patalpomis yra didelis rūsys.  Patalpų paskirtį ir išplanavimą galima keisti pagal poreikius.  Į antrą aukštą  yra padaryta šachta lifto įrengimui dėl nesunkių krovinių pakėlimo-nuleidimo. Patalpos tinkamos ne tik gamybinei-perdirbimo veiklai, bet ir sandėliavimui, yra rampa krovinių pakrovimui–iškrovimui. Į pastatą galima pajungti šildymą iš gyvenvietės vietinės katilinės (šildo mokyklą, valgyklą ir kt. objektus), kurios šildymo vamzdynas paklotas vos už kelių metrų nuo šio pastato. Patalpose yra  280 kw elektros galios įvadas, todėl pastate galima vykdyti gamybinę, perdirbimo ar kitokią veiklą. Vanduo atvestas iš gyvenvietės gręžinio, nuotekų kanalizacija pajungta prie gyvenvietės kanalizacijos sistemos. Kaip atsarginis variantas, yra 2 (du) vietinės kanalizacijos šulniai.

SKLYPAS. Patalpos parduodamos su 51 aro sklypu. Sklypo naudojimo būdas: komercinės paskirties objektų teritorijos. Esant poreikiui, sklypą patogu atidalinti į du atskirus sklypus. Atidalinimo atveju, sklypo paskirtį galima pakeisti į namų valdos sklypą.

VIETA. Parduodamos patalpos su žemės sklypu yra netoliese Kauno, šalia Prienų ir Kauno rajonų ribos. Atstumas  iki Kauno centro apie 25 km. Iki autostrados VIA BALTICA – iki 2 km. Iki senojo Kauno – Marijampolės kelio – 300 metrų.

Daugiau informacijos tel. 860707730
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.