Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
2 butai Aušros g. 117 kv.m.
brokeris Justinas Poteliūnas
Justinas Poteliūnas
+370 607 07730
justinas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas69 000 €
Plotas (m²)
117
Kambarių skaičius
5
Šildymas
Centrinis
Statybos metai
1938
Buto aukštas
1/2

PARDUODAMOS  117 KV.M. PATALPOS SU PROJEKTU ĮRENGTI DU GYVENAMUOSIUS BUTUS AUŠROS G.!

PATALPOS. Parduodamos patalpos šiuo metu yra 117 kv.m., tačiau yra parengtas dviejų butų projektas kuriame suprojektuoti du butai iš viso 159 kv.m. dalis patalpų yra rūsio, išorinėje sienoje suprojektuota du dideli langai. Rūsio dalyje suprojektuotas vienas butas kurio kvadratūra 56,7 kv.m. Šiame plote suprojektuota miegamojo zona, tualetas su dušu vienoje patalpoje ir virtuvė sujungta su svetaine. Kita dalis patalpų yra pirmame aukšte su aukštomis lubomis, šioje dalyje suprojektuotas lofto tipo butas kurio kvadratūra su antresole 103,03 kv.m. Po antresole suprojektuota svetainė su virtuve, taip pat pirmame aukšte suprojektuotas miegamasis. Antresolėje suprojektuotas miegamasis su didele erdve spinta. Šiuo metu patalpoms būtinas remontas, patalpų paskirtis - komercinės. Į patalpas ateina visos miesto komunikacijos.

VIETA. Parduodamas objektas yra itin patogioje miesto vietoje Aušros g.  iš kurios vos per kelias minutes nusileidę nuo kalno pasieksite Kauno miesto centrą. Netoliese prekybos centrai, mokykla ir darželis. Patogus susisiekimas su kitais miesto mikrorajonais  tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu. Parduodamas objektas yra vidiniame kiemelyje į kurį patenkama per uždarus vartus. Šalia patalpų yra vietos parkuoti automobiliams.

Patalpas galima rekonstruoti tiek į komercines patalpas, tiek į butus. Tai puikus objektas ieškantiems investicinių galimybių į nekilnojamąjį turtą.

Daugiau informacijos apie projektą telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.