Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
2 k. 61 kv.m. butas A.Juozapavičiaus pr.

Aprašymas119 000 €
Plotas (m²)
61
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Centrinis kolektorinis
Statybos metai
2019
Buto aukštas
4/4

PARDUODAMAS PILNAI ĮRENGTAS 61 KV.M. NAUJOS STATYBOS BUTAS A.JUOZAPAVIČIAUS PR.

ĮRENGIMAS. Parduodamas 61 kv.m. 2 kambarių butas viršutiniame, ketvirtame, aukšte su dideliais langais į pietryčių pusę. Parduodamas butas pilnai įrengtas. Svetainė sujungta su virtuve. Tualetas su vonia vienoje patalpoje, visa patalpa išklota aukštos kokybės plytelėmis, įrengta dušo sienelė, į vonios kambarį durys be apvadų. Bute išvedžiotas grindinis šildymas, grindys išbetonuotos ir išklota balinto ąžuolo parketu. Sienos išdėtos gipsu ir išdažytos, išvedžiota elektros instaliacija sudėti ir pilnai įrengti visi taškai, išvedžiota ir pajungta signalizacija, domofonas. Tarp miegamojo ir koridoriaus įrengta pagal specialų užsakymą padaryta stiklinė siena su stumdoma dalimi vietoje durų.

NAMAS. Keturių aukštų namas. Parduodamas butas yra ketvirtame aukšte. Namas yra teritorijoje, kurioje pilnai sutvarkytas gerbūvis. Šalia namo įrengta didelė erdvi stovėjimo aikštelė. Parkingo vieta kainuoja 5000 eur.  Šalia namo yra sandėliukai įvairių daiktų laikymui, sandėliuką galima įsigyti už papildomą 3000 eur. kainą. Šalia namo įrengta vaikų žaidimo aikštelė. Namo laiptinės ir koridoriai pilnai įrengti ir užbaigti išlaikant išskirtinę architektūrą. 

VIETA. Iki Kauno miesto centro vos 5 minutės kelio viešuoju transportu, kurio stotelę rasite vos už 1 minutės kelio nuo namo. Visai šalia Panemunės tiltas už kurio yra Panemunės šilas. Šalia prekybos centras, mokyklos, darželiai. Aplinkui naujos statybos namai. Visa gatvė naujai surenovuota, įrengtas gatvių apšvietimas. Teritorija prižiūrima bendrijos.

Daugiau informacijos tel. 860707730
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.