Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
2 k. butas Juozapavičiaus pr.
brokeris Justinas Poteliūnas
Justinas Poteliūnas
+370 607 07730
justinas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas75 000 €
Plotas (m²)
46
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Centrinis kolektorinis
Statybos metai
2019
Buto aukštas
4/4

PARDUODAMAS UNIKALUS, NAUJOS STATYBOS BUTAS A.JUOZAPAVIČIAUS PR.!

ĮRENGIMAS. Parduodamas 46 kv.m. 2 kambarių butas viršutiniame, ketvirtame, aukšte su dideliais langais į pietinę pusę. Butas parduodamas su daline apdaila, bet yra galimybė įsigyti ir su pilna apdaila. Svetainė sujungta su virtuve. Tualetas su vonia vienoje patalpoje. Bute išvedžiotas grindinis šildymas, grindys išbetonuotos, sienos išdėtos gipsu, išvedžiota elektros instaliacija. 

NAMAS. Keturių aukštų namas. Parduodamas butas yra ketvirtame aukšte. Namas yra teritorijoje, kurioje pilnai sutvarkytas gerbūvis. Šalia namo įrengta didelė erdvi stovėjimo aikštelė. Butui priklauso viena parkingo vieta.  Šalia namo yra sandėliukai įvairių daiktų laikymui. Butui priklauso vienas sandeliukas. Šalia namo įrengta vaikų žaidimo aikštelė. Namo laiptinės ir koridoriai pilnai įrengti ir užbaigti išlaikant išskirtinę architektūrą. Šioje namo laiptinėje yra įrengtas liftas. 

VIETA. Iki Kauno miesto centro vos 5 minutės kelio viešuoju transportu, kurio stotelę rasite vos už 1 minutės kelio nuo namo. Visai šalia Panemunės tiltas už kurio yra Panemunės šilas. Šalia prekybos centras, mokyklos, darželiai. Aplinkui naujos statybos namai. Visa gatvė naujai surenovuota, įrengtas gatvių apšvietimas. Teritorija prižiūrima bendrijos.

Daugiau informacijos tel. 860707730
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.