Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
2 k. namo dalis Kėdainių r.
brokeris Justinas Poteliūnas
Justinas Poteliūnas
+370 607 07730
justinas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas53 000 €
Plotas (m²)
44,23
Sklypo Plotas (a)
15
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Oras-vanduo
Statybos metai
1961

PARDUODAMA NAUJAI SUREMONTUOTA NAMO DALIS ŠALIA KĖDAINIŲ MIESTO!

ĮRENGIMAS. Parduodama namo dalis 44,23 kv.m. ploto. Namo dalis kapitaliai suremontuota ir rekonstruota. Joje įrengta virtuvės ir svetainės zona vienoje patalpoje, miegamasis, katilinės patalpa ir vonia su tualetu vienoje patalpoje, bei koridorius. Namo dalyje naujai pakeista ir išvedžiota santechnika, nauja elektros instaliacija ir įvadas, sumontuotos naujos led apšvietimo lempos. Visur išvedžiotas grindinis šildymas su oras - vanduo katilu. Sudėti nauji plastikiniai langai, įstatytos naujos plastikinės lauko  durys, įstatytos medinės naujos vidinės durys. Svetainės ir virtuvės zonoje grindys laminatas, sienos dažytos, lubos gipsinės, sudėtos granitinės palangės. Sumontuotas naujas virtuvinis komplektas su marmuriniu stalviršiu. Svetainėje įrengtas židinys. Miegamajame įrengta didelė sieninė spinta, grindys laminatas sienos dažytos. Vonios ir tualeto patalpoje sienos ir grindys išklijuotos plytelėmis. Vandentiekis miesto, kanalizacija - įrengti nauji valymo įrenginiai.

NAMAS. Parduodama namo dalis įregistruota kaip atskiras butas su atskiru unikaliu numeriu. Namas kuriame parduodama jo dalis yra rąstinis, vieno aukšto. Name yra du butai. Namas 2022 metais buvo pilnai renovuotas iš išorės. Buvo apšiltintos vata sienos ir apkaltos medinėmis dailylentėmis. Sumontuotas lauko apšvietimas, iš medžio padaryta terasa. Pakeistas namo stogas, uždengtas nauja skarda i apšiltintas. 

SKLYPAS. Parduodama namo dalis kartu su 14,98 arų sklypo dalimi. Sklypui yra nustatyta naudojimosi tvarka. Sklype įrengtas šiltnamis, sklypas išlygintas, pasėta veja. Iki namo nuo stovėjimo vietos padarytas takelis iš trinkelių. Visa sklypo teritorija aptverta  tvorele, įrengti vartai įvažiuoti į sklypą.  

VIETA. Parduodama namo dalis yra Sirutiškio k. nuo kurio iki Kėdainių miesto vos 5 kilometrai. Iki namo privažiavimas asfaltuotu keliu. Patogus susisiekimas tiek viešuoju transportu tiek automobiliu. Netoliese parduotuvė. Tai puiki vieta ieškantiems ramybės, kaimo vietovėje, bet nenutolstant nuo miesto.

 Daugiau informacijos telefonu: +37060707730
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.