Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
25 kv.m. butas Senamiestį Nemuno g.
brokeris Justinas Poteliūnas
Justinas Poteliūnas
+370 607 07730
justinas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas79 000 €
Plotas (m²)
23,40
Sklypo Plotas (a)
0.7
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
1913
Buto aukštas
1/1

PARDUODAMAS IŠSKIRTINIS BUTAS KAUNO SENAMIESTYJE RENOVUOTAME NAME PILNAI ĮRENGTAS!

TAI PUIKUS VARIANTAS IEŠKANTIEMS BUTO INVESTICIJAI Į TRUMPALAIKĘ NUOMĄ!

IRENGIMAS. Butas 23,4 kv.m. su erdve terasa vidiniame namo kiemelyje. Pagrindiniame kambaryje svetainė sujungta su mini virtuvėle kurioje yra visa reikalinga buitinė technika (šaldytuvas, viryklė, kriauklė). Butas parduodamas su visais jame esančiais baldais, kurie puikiai priderinti prie buto įrengimo. Antrame kambaryje įrengtas miegamasis. Dušas su tualetu vienoje patalpoje.

NAMAS. Butas yra dviejų butų name, kuris sublokuotas su šalia esančiu daugiabučiu. Namas 2018 metais buvo renovuotas sutvarkytas išorės fasadas, surenovuotas stogas.

YRA GALIMYBĖ ĮSIGYTI IR ANTRĄ BUTĄ KURIS YRA 31,65 KV.M. SU ANTRASOLE, TAIP NUPERKANT VISĄ DVIEJŲ BUTŲ NAMĄ SU 1,38 ARŲ ŽEMĖS SKLYPU!

VIETA. Butas yra pačiame Kauno miesto Senamiestyje Nemuno gatvėje visai šalia požeminės Vilniaus gatvės perėjos. Šalia Laisvės alėja, vos kelios minutės iki Kauno Žalgirio arenos. Patogus susisiekimas su visais miesto mikrorajonais. Aplink gausu kavinių, parduotuvių, taip pat Kauno lankytinų vietų ir muziejų.

Daugiau informacijos tel. 860707730
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.