Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
3 k. buto nuoma Sargėnuose
brokeris Justinas Poteliūnas
Justinas Poteliūnas
+370 607 07730
justinas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas650 €
Plotas (m²)
60
Kambarių skaičius
3
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
1990
Buto aukštas
1/2

IŠNUOMOJAMAS TRIJŲ KAMBARIŲ BUTAS SU NUOSAVU KIEMELIU SARGĖNUOSE!

ĮRENGIMAS. Nuomojamas butas 60 kv.m. trijų kambarių. Svetainės erdvė sujungta su virtuve ir koridoriumi. Sienos dažytos, grindys laminatas, įrengtas LED apšvietimas. Virtuvėje sumontuotas naujas virtuvinis komplektas, sumontuota visa buitinė įranga. Miegamajame pastatyta miegamojo lova, spinta, komoda, televizorius. Trečiasis kambarys pilnai neapstatytas, bet pagal poreikį yra galimybė apstatyti. Vonia išklota plytelėmis, pastatyta skalbimo mašina. Visas butas naujai suremontuotas. Butas šildomas dujomis. Bute sudėti dideli plastikiniai langai todėl butas labai šviesus ir jaukus. 

NAMAS. Nuomojamas butas yra dviejų butų name. Nuomojamas butas yra pirmame namo aukšte. Namas mūrinis. Šalia namo pavasarį bus įrengta ir trinkelėmis išklota stovėjimo aikštelė trims automobiliams. Yra galimybė kieme naudotis žalia zona. Esant poreikiui galima kalbėtis ir dėl garažo nuomos, šiuo metu jis remontuojamas.

VIETA. Nuomojamas butas yra Sargėnuose Žiburių gatvėje. Labai patogus susisiekimas tiek viešuoju transportu tiek nuosavu automobiliu. Iki Kauno miesto centro apie 6 kilometrai. Visai netoliese  yra prekybos centras. 

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------