Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
31,65 kv.m. butas Senamiestį Nemuno g.
brokeris Justinas Poteliūnas
Justinas Poteliūnas
+370 607 07730
justinas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas79 000 €
Plotas (m²)
31,65
Sklypo Plotas (a)
0.7
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
1913
Buto aukštas
1/1

PARDUODAMAS PILNAI ĮRENGTAS, IŠSKIRTINIO DIZAINO BUTAS KAUNO SENAMIESTYJE RENOVUOTAME NAME !

TAI PUIKUS VARIANTAS IEŠKANTIEMS BUTO INVESTICIJAI Į TRUMPALAIKĘ NUOMĄ!

IRENGIMAS. Butas iš viso 31,65 kv.m. su antrasole (antrasolė 4,5 kv.m., žemas aukštingumas antrasolės). Antrasolėje įrengta miegamojo zona. Pagrindiniame kambaryje svetainė sujungta su mini virtuvėle kurioje yra visa reikalinga buitinė technika (šaldytuvas, viryklė, kriauklė). Butas parduodamas su visais jame esančiais baldais, kurie skoningai priderinti prie buto įrengimo.  Antrame kambaryje įrengtas miegamasis iš kurio yra įėjimas į dušo ir tualeto patalpą. Taip pat iš vonios kambario yra įėjimas į sandėliuką kuriame įrengta spinta. 

NAMAS. Butas yra dviejų butų name, kuris sublokuotas su šalia esančiu daugiabučiu. Namas 2018 metais buvo renovuotas, sutvarkytas išorės fasadas, surenovuotas stogas. 

YRA GALIMYBĖ ĮSIGYTI IR ANTRĄ BUTĄ KURIS TURI TERASĄ Į VIDINĮ KIEMELĮ, TAIP NUPERKANT VISĄ DVIEJŲ BUTŲ NAMĄ SU  1,38 ARŲ ŽEMĖS SKLYPU!

VIETA. Butas yra pačiame Kauno miesto Senamiestyje Nemuno gatvėje visai šalia požeminės Vilniaus gatvės perėjos. Visai šalia Laisvės alėja, vos kelios minutės iki Kauno Žalgirio arenos.  Susisiekimas puikus su visais miesto mikrorajonais. Aplink gausu kavinių, parduotuvių, taip pat Kauno lankytinų vietų ir muziejų.

 Daugiau informacijos tel. 860707730
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.