Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
35 kv.m. naujos statybos butas Šilainiuose

Aprašymas50 050 €
Plotas (m²)
35
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
2018
Buto aukštas
2/2

NAUJOS STATYBOS, SKIRTINGŲ KVADRATŪRŲ, BUTAI IR KOTEDŽAI ŠILAINIŲ MIKRORAJONE

PROJEKTAS. Tai aštuonių atskirų namų projektas. Kiekvienas namas padalintas į du atskirus kotedžus su kiekvienam priklausančiu kiemeliu ir parkingo vietomis. Kiekvienas kotedžas gali būti dalijamas į  tris atskirus, skirtingos kvadratūros butus su atskirais įėjimais iš lauko. Antrame aukšte gali būti įrengti tokios kvadratūros butai: 35,5 kv. m., 28 kv.m., 43, kv. m. arba 71 kv. m. Pirmame aukšte gali būti įrengiami 65 kv. m. ir 55 kv. m. butai. Rezervuojant butą ar kotedžą vidaus išplanavimą galima koreguoti pagal savo poreikius.

STATYBA. Namai pastatyti iš kokybiškų medžiagų, sienos išmūrytos iš keramikinių blokelių, šiltintos putų polistirolu. Fasadas padengtas struktūriniu tinku. Kiekvienas butas ir kotedžas gauna po gabalėlį žemės, kurioje bus įrengtos mansardos ir pasėta žolytė bei aptverta tvora. Parkingo vietos prie įėjimo bus išdėtos trinkelėmis.

ĮRENGIMAS. Iš lauko pilnai sutvarkytas fasadas, kiemas išklotas trinkelėmis. Vidiniame kiemelyje padaryta mansarda, išlygintas sklypas. Aptverta teritorija.Viduje išvedžioti laidai, sudėtas gipsas ant sienų, padarytas grindinis šildymas, pajungtas dujinis šildymo katilas, grindys išbetonuotos, išvedžioti vamzdynai, padaryti laiptai su turėklais.

VIETA. Statomas projektas yra Šilainių mikrorajone, visai šalia Baltų pr. iš kurio puikus susisiekimas su kitai mikrorajonais tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu. Visai šalia mokyklos, darželiai, Šilainių poliklinika vos už 700 metrų, turgavietės ir prekybos centrai arčiau nei už 500 metrų. Laisvalaikio centras "Oazė" vos už kelių metrų. Privažiavimas asfaltuotas iki pat namų.  Rami kaimynystė - nuosavi gyvenamieji namai.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai, dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.