Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
40 kv.m. 2 k. naujos statybos butai Aleksote
brokeris Justinas Poteliūnas
Justinas Poteliūnas
+370 607 07730
justinas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas54 000 €
Plotas (m²)
40,4
Sklypo Plotas (a)
1.2
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
2020
Buto aukštas
1/3

PARDUODAMI NAUJOS STATYBOS BUTAI ALEKSOTE TOLIAU NUO PAGRINDINIŲ GATVIŲ!

PRADEDAMI PARDAVINĖTI ANTRO NAMO BUTAI!

DAR LAISVI:
DU BUTAI 40,40 KV.M. 2 KAMBARIŲ 2-3 AUKŠTE
TRYS BUTAI 52,90 KV.M. 2-3 KAMBARIŲ BUTAI 1-3 AUKŠTUOSE. 

PROJEKTAS. Tai dviejų atskirų namų projektas. Kiekviename name bus po 6 butus. Abu namai turės po tris 52,90 kv.m. trijų kambarių butus ir tris 40,4 kv.m. dviejų kambarių butus. Pirmuose namo aukštuose butai turės po 1,2 aro sklypo dalį su privačiu kiemeliu į pietinę pusę pirmame name ir į vakarinę pusę antrame name. Pirmo ir antro aukšto butai turės balkonus į pietinę pusę pirmame name ir vakarinę pusę antrame name.  Visi butai turės parkingo vietas automobiliams kuri papildomai kainuoja 2000 eur., bendrame sklype suprojektuota vaikų žaidimų aikštelė. 

52,90 kv.m. buto kaina  69 000 Eur. Pirmame aukšte esantis butas 74 000 Eur.

40,40 kv.m. kambarių buto kaina 54 000 Eur. 

STATYBA. Namai statomi iš kokybiškų medžiagų, sienos išmūrytos iš keramikinių blokelių, šiltintos putų polistirolu. Fasadas padengtas struktūriniu tinku.  Parkingo vietos prie įėjimo bus išdėtos trinkelėmis. Namo fasadas bus dekoruotas perforuoto metalo konstrukcijomis. A+ klasės.

ĮRENGIMAS. Iš lauko pilnai sutvarkytas fasadas, kiemas išklotas trinkelėmis, išlygintas vidinis sklypas. Aptverta teritorija.Viduje išvedžioti laidai, sudėtas gipsas ant sienų, padarytas grindinis šildymas, pajungtas dujinis šildymo katilas, grindys išbetonuotos, išvedžioti vamzdynai.

VIETA. Statomas projektas yra Aleksote, toliau nuo pagrindinių gatvių, šalia naujos statybos namai, iš pietinės pusės nuosavi namai. Puikus susisiekimas su kitais mikrorajonais tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu. Visai šalia mokyklos, darželiai ir prekybos centrai. 

----------------------------------------------------------------------------------------------

Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai, dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.