Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
94,29 kv. m. ploto butas Vilniaus g.
brokeris Justinas Poteliūnas
Justinas Poteliūnas
+370 607 07730
justinas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas120 000 €
Plotas (m²)
94,29
Kambarių skaičius
5
Šildymas
Centrinis
Statybos metai
1890
Buto aukštas
2/3

PARDUODAMAS IŠSKIRTINIO IŠPLANAVIMO 95 KV. M. BUTAS KAUNO SENAMIESTYJE VILNIAUS G.!

BUTAS PER 2 AUKŠTUS!

ĮRENGIMAS. Butas turi atskirą įėjimą iš vidinio kiemelio. Butas per du aukštus. Pirmasis buto aukštas yra antrame namo aukšte, o antras buto aukštas trečiame namo aukšte. Pirmame buto aukšte yra virtuvė su balkonu, miegamasis, svetainė, vonios kambarys kartu su tualetu, tamsus kambariukas  ir dar vienas atskiras kambarys. Antrame buto aukšte yra dušo patalpa kartu su tualetu, virtuvė, didelis erdvus kambarys ir dar vienas mažesnis kambariukas. Pirmame buto aukšte lubų aukštis 420 cm. Naujai suremontuotas stogas,padaryta ir įteisinta stogo rekonstrukcija.  

NAMAS. Trijų aukštų namas. Namas yra vidiniame kiemelyje į kurį patenkama per bromą iš Vilniaus g. Butas turi atskirą įėjimą iš kiemelio. Name įsikūręs Indų restoranas. Namas puikios būklės.

VIETA. Tai Kauno senamiesčio pagrindinė gatvė, kurioje verda visas senamiesčio gyvenimas. Gatvėje gausu kavinių ir restoranų, iki Kauno rotušės vos pora minučių pėsčiomis, iki Kauno pilies vos 7-9 minutės kelio. 

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.