Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Dalis namo Ukmergės mieste

Aprašymas110 000 €
Plotas (m²)
89,96
Sklypo Plotas (a)
4
Kambarių skaičius
3
Šildymas
Granulinis katilas
Statybos metai
1973

PARDUODAMA NAMO DALIS UKMERGĖS MIESTE SU PIRTIMI!

ĮRENGIMAS. Parduodama 89,96 kv.m. mūrinio namo dalis. Parduodama dalis yra visas 1 namo aukštas ir rūsys. Namo dalis kapitaliai suremontuota. Pakeisti visi vamzdynai, elektros instaliacija, išvedžiotas naujas grindinis šildymas, pastatytas naujas modernus granulinis katilas. Name sudėti plastikiniai langai ir plastikinės durys. Virtuvės zonoje grindys išklotos plytelėmis, sienos tapetuotos ir dažytos, lubos įtempiamos, sumontuotas led apšvietimas. Virtuvėje sumontuotas virtuvinis ir jame įmontuota kokybiška buitinė technika (orkaitė, el. viryklė, indaplovė, šaldytuvas). Vonia su tualetu vienoje patalpoje. Vonioje grindys ir sienos išklijuotos plytelėmis. Vonioje padaryta atskira patalpa su durimis skalbyklai. Joje pastatyta skalbimo mašina ir džiovyklė. Svetainėje grindys - laminatas, sienos dažytos, lubos įtempiamos su moderniu led apšvietimu.  Visi svetainėje matomi baldai lieka naujiems savininkams. Miegamajame grindys laminatas, sienos dažytos. Vaikų kambaryje taip pat grindys laminatas, sienos dažytos. Rūsyje įrengta didelė erdvi pirtis su priešpirčiu. Namo dalis parduodama su priešpirčio baldais. Namo dalyje įvestos visos miesto komunikacijos, vanduo elektra, kanalizacija.

NAMAS. Parduodama namo dalis yra mūriniame name. Name yra du butai, abi namo dalys turi atskirus įėjimus iš lauko. Parduodamai namo daliai priklauso didelė erdvi terasa į kurią patenkama iš virtuvės. 

SKLYPAS. Parduodamai namo daliai priklauso 3,95 arų žemės sklypo dalis. Prie pat namo durų yra vietos automobilių parkavimui. Sklypo teritorija lygaus reljefo. Sklype pastatytas sandėliukas. 

VIETA. Parduodama namo dalis yra ramioje Tujų gatvėje, kurioje aplink vien nuosavi namai. Visai netoliese miškas ir Moliupio upė. Iki Ukmergės miesto centro 3 kilometrai. Netoliese mokykla, darželis, prekybos centras.

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.