Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Komercinės patalpos Europos pr.

Aprašymas450 000 €
Plotas (m²)
1400
Sklypo Plotas (a)
27.35
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
1939
Sklypo paskirtis
Komercinė

PARDUODAMOS 1400 KV.M. PATALPOS EUROPOS PR. 

ĮRENGIMAS. Parduodamos patalpos susideda iš dviejų pastatų, pagrindinio pastato plotas 961,60 kv.m., o sandelio esančio visai šalia pagrindinio pastato plotas 440,76 kv.m. Prie šių parduodamų pastatų dar kartu parduodams ir sklype esantis 32,86 sandėlio pastatas šalia įvažiavimo. Pirmame aukšte, pagrindiniame pastate, įrengti 5 kabinetai, dirbtuvėlės (567,91 kv.m.). Antrasolėje yra įrengti dar 2 kabinetai. Pastatas šildomas dujomis, pastatyti nauji dujiniai katilai. Pastate įrengti vyrų ir moterų atskiri tualetai. Po pastatu yra 148 kv.m. rūsys. Prieš 12 metų buvo renovuotas pastato fasadas ir stogas. Sandėlio pastato stogas pakeistas prieš du metus.

SKLYPAS. Parduodamos patalpos yra 27,35 arų sklype, kuris yra nuomojamas iš Lietuvos respublikos, sudaryta ilgalaikė nuomos sutartis. Sklype pakankamai vietos parkingui, tiek lengvajam tiek sunkiajam transportui.

VIETA. Patalpos yra šalia pagrindinės gatvės, priešais VMI ir Dariaus ir Girėno oro uostas. Patalpos puikiai matomos nuo pagrindinės gatvės, puikiai privažiuojamos tiek sunkiuoju transportu tiek lengvuoju ir lengvai pasiekiamos nuo viešojo transporto stotelių.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai, dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.