Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Kotedžas E. Volterio g.
brokeris Justinas Poteliūnas
Justinas Poteliūnas
+370 607 07730
justinas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas198 000 €
Plotas (m²)
152,68
Sklypo Plotas (a)
3.23
Kambarių skaičius
4
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
2011

PARDUODAMAS SUBLOKUOTAS NAMAS SU GARAŽU ROMAINIUOSE E. VOLTERIO G.!

ĮRENGIMAS. Parduodamas namas 152,68 kv.m. dviejų aukštų, mūrinis. Namo stogas skardinis. Pirmame namo aukšte yra didelė erdvi svetainė sujungta su virtuve. Svetainės zonoje grindys laminatas ir plytelės, sienos dažytos, lubos gipsinės dažytos. Svetainėje taip pat įrengtas židinys. Svetainėje yra didelis vitrininis langas į terasą kuri padaryta medinė su stogeliu. Virtuvės zonoje grindys plytelės, sienos dažytos. Sumontuotas virtuvinis komplektas ir visa buitinė technika. Pirmame aukšte yra įrengtas tualetas. Taip pat pirmame aukšte įrengtas didelis erdvus garažas kuriame galima vieną paskui kitą sutalpinti du automobilius. Garažas taip pat šildomas, padaryti nubėgimai, sumontuotas dujinis šildymo katilas kuriuo šildomas visas namas, bei sumontuoti vandens filtrai.
Antrame namo aukšte yra trys dideli erdvūs miegamieji kambariai ir didelė erdvi vonia su tualetu, bei tamsus kambariukas kuriame įrengta spinta. Visame antrame aukšte grindys laminatas, sienos dažytos, lubos gipsinės dažytos. Vonios kambaryje įrengta ir vonia ir dušas, tualetas toje pačioje patalpoje. 
Visame name sudėta medžio masyvo durys, langai visame name plastikiniai, garažo vartai automatiniai pakeliami. Namas labai šviesus, jaukus ir tvarkingas. Name yra visos miesto komunikacijos - vanduo, kanalizacija, elektra ir dujos. Namas šildomas dujomis - radiatoriais.  Namas parduodamas su dauguma baldų.

SKLYPAS. Parduodamam namui priklauso 3,23 arų sklypo dalis iš bendro sklypo su kaimynais. Sklypui yra nustatyta naudojimosi tvarka. Sklypo priekinė dalis nuo įvažiavimo visa išklota plytelėmis, šoninė sklypo dalis ir dalis prie terasos apželdinta veja ir želdiniais. Visa namui priklausanti sklypo dalis aptverta tvora, į kiemą įvažiavimas per automatinius vartus. 

VIETA. Parduodamas namas yra Romainiuose, E. Volterio gatvės uždaroje atšakoje, į kurią patenkama per šlagbaumą. Gatvė išasfaltuota. Gatvelė jau pilnai apstatyta naujos statybos namais, todėl per ją nevažinėja sunkusis transportas. Iki Kauno miesto centro 10 kilometrų. Patogus susisiekimas automobiliu su miesto centru ir patogu išvažiuoti į autostradą.

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.