Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Kotedžas Romainiuose Lubinų g. 286-1

Aprašymas190 000 €
Plotas (m²)
89,57
Sklypo Plotas (a)
1.68
Kambarių skaičius
4
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
2014

PARDUODAMAS ERDVUS IR ITIN KOKYBIŠKAI ĮRENGTAS KOTEDŽAS ROMAINIUOSE!

ĮRENGIMAS. Parduodamas kotedžas yra 89,57 kv.m. Pirmame kotedžo aukšte yra didelė erdvi svetainė sujungta su virtuve ir valgomojo zona. Visame pirmame aukšte įrengtas grindinis šildymas, svetainės ir valgomojo zonoje sudėtos medinės parketlenės. Virtuvės zonoje grindys išklotos plytelėmis. Visame pirmame aukšte sienos dažytos ir tapetuotos, bei dekoruotos spec. plokštėmis.  Lubos gipsas.Iš svetainės į vidinį kiemelį didelis vitrininis langas į pietryčių pusę. Iš svetainės patenkama į erdvę terasą kurioje įrengta išskleidžiama markizė su elektroniniu valdymu. Pirmame aukšte yra sandėliukas kuriame įrengta skalbykla. Taip pat yra įrengtas tualetas. 

Antrame kotedžo aukšte yra trys kambariai, didelis erdvus miegamasis, jame yra sumontuota didelė erdvi spinta stumdomomis durimis. Sienos miegamajame dažytos, grindys laminatas. Kiti du kambariai mažesni, juose įrengti vaikų kambariai, sienos dažytos, grindys laminatas. Visuose antro aukšto kambariuose  yra aukštos lubos. Antrame aukšte įrengta bendra dušo ir tualeto patalpa kurioje sumontuota itin kokybiški santechnikos prietaisai. Vonios patalpoje sienos ir grindys išklotos plytelėmis. 

Visame kotedže itin moderniai ir skoningai įrengtas led apšvietimas kuris suteikia prabangos ir jaukumo. Kotedže išvedžiota rekuperacinė vėdinimo sistema, išvedžiota signalizacija, pirmajame aukšte įrengtas kondicionierius. Kotedžas šildomas dujomis, visų kambarių temperatūra reguliuojama individualiai. Įrengta vandens filtravimo sistema. Parduodamas su visais jame esančiais baldais, bei buitine įranga.

SKLYPAS. Parduodamas kotedžas yra bendrame 9,78 arų sklype kuris padalintas 4 kotedžams. Šiam Kotedžui priklauso 1,68 arų žemės sklypo dalis. Sklypo naudojimui nustatyta naudojimosi tvarka tarp kaimynų. Visa 1,68 arų dalis yra aptverta, sklypo dalyje nuo įvažiavimo priešais kotedžą telpa 2 automobiliai parkuoti, parkingo vietos išklotos trinkelėmis. Už kotedžo yra vidinis 0,7 aro kiemelis, kuriame pastatytas sandėliukas susidėti ūkio reikmenims.

VIETA. Parduodamas kotedžas yra uždaroje gatvelėje į kurią patekimas ribojamas šlagbaumu. Gatvelė prieš 2 metus naujai išklota trinkelėmis. Nuo kotedžo vos už 150 metrų yra prekybos centras. Nuo kotedžo patogus išvažiavimas į autostradą, taip pat patogus išvažiavimas iki miesto, netoliese viešojo transporto stotelė. 

Daugiau informacijos tel. 860707730
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.