Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Namas Fredoje Lekėčių g.
brokeris Justinas Poteliūnas
Justinas Poteliūnas
+370 607 07730
justinas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas432 000 €
Plotas (m²)
287,51
Sklypo Plotas (a)
15.48
Kambarių skaičius
4
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
2002

PARDUODAMAS IŠSKIRTINIS NAMAS SU JAPONIŠKU SODU IR DIDELIU TVENKINIU FREDOJE!

NAMAS. Parduodamas namas yra 287,51 kv. m. Namas įrengtas klasikiniu stiliumi. Name vyrauja didelės erdvės,aukštos lubos. Klasikinis įrengimas ir didelės erdvės namui suteikia išskirtinę prabangą ir jaukumą. Pirmame namo aukšte yra erdvus prieškambaris, tualetas, didelis valgomasis, vienas miegamasis, virtuvė ir katilinė, kurioje yra įrengta kieto kuro katilas kuriuo taip pat galima šildyti namą, bet pagrindinis dujinis šildymo katilas įrengtas rūsyje. Visose pirmojo aukšto patalpose,išskyrus virtuvę ir katilinę, grindys išklotos kilimine danga, sienos dažytos. Virtuvėje grindys plytelės, sienos dažytos. Virtuvė labai šviesi ir jauki, per jos vitrininį langą atsiveria puikus vaizdas į japonišką sodą ir tvenkinį. Iš virtuvės patenkama į didelę erdvę terasą kuri yra į vidinio kiemelio pusę. 
Antrame namo aukšte yra du dideli ir erdvūs miegamieji ir didelis vonios kambarys kartu su tualetu. Grindys antrame namo aukšte taip pat išklotos kilimine danga, sienos dažytos. Vonios patalpa išdėta plytelėmis.
Visas namas tiek pirmajame tiek antrajame aukšte įrengtas itin kokybiškai ir išskirtiniu klasikiniu stiliumi. Visi baldai yra klasikinio stiliaus ir tarpusavyje puikiai derantys su namo dizainu. Namas parduodamas su visais jame esančiais baldais ir buitine įranga.
Po namu yra rūsys kuriame yra garažas ir skalbykla bei dar kelios sandeliukų patalpos. Visos rūsio patalpų grindys išklotos plytelėmis, sienos dažytos, rūsys šildomas. Visame name sudėti plastikiniai langai, įrengtas kondicionierius. Yra galimybė įsirengti trečią namo aukštą. Name yra visos miesto komunikacijos - vanduo, elektra ir dujos.

SKLYPAS. Namas parduodamas su itin išpuoselėtu ir labai skoningai apželdintu 15,48 arų sklypu. Kuriame yra didelis tvenkinys, išpuoselėtas japoniškas sodas. Jame daugybė retų augalų, įrengtas alpiniariumas su tekančiu vandeniu, iškloti trinkelėmis ir akmenimis takai. Visa sklypo teritorija aptverta išskyrus pusę su draugiškais kaimynais kurių kiemas taip pat dera prie parduodamo namo japoniško sodo. Į sklypą patenkama pro automatinius vartus. Įvažiavimas į sklypą išklotas trinkelėmis, priekyje namo taip pat apželdinta teritorija.

VIETA.  Parduodamas namas yra ramiame Fredos mikrorajone. Aplink parduodamą namą visa teritorija apstatyta nuosavais namais. Parduodamo namo sklypas ribojasi su mišku todėl vidiniame kiemelyje turėsite visiškai privačią erdvę. Visai netoliese yra Kauno Botanikos sodas, V. Adamkaus vardo gimnazija, darželis. Visai šalia viešojo transporto stotelė iš kurios lengva pasiekti miesto centrą. Tai puiki vieta ieškantiems ramybės pačiame mieste, nes Lekėčių gatvelė mažai pravažiuojama, todėl būsite toli nuo automobilių triukšmo.

FILMUOTA MEDŽIAGĄ GALITE PAMATYTI PASPAUDĘ ŠIĄ NUORODĄ: https://www.youtube.com/watch?v=Dl-PL-0m5Q0 

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.