Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Namas Šeduvoje
brokeris Justinas Poteliūnas
Justinas Poteliūnas
+370 607 07730
justinas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas36 000 €
Plotas (m²)
155,84
Sklypo Plotas (a)
6.39
Kambarių skaičius
5
Šildymas
Kietu kuru
Statybos metai
1978
PARDUODAMAS MŪRINIS DVIEJŲ AUKŠTŲ NAMAS ŠEDUVOJE ŠIAULĖNŲ G.!

ĮRENGIMAS. Parduodamas namas 155,84 kv.m. ploto, mūrinis. Pirmame aukšte yra du kambariai, virtuvė ir vonia iš viso 50,22 kv.m. Viename iš kambarių yra balkonas. Antrame namo aukšte yra trys kambariai, iš viso 50,84 kv.m., vienas iš kambarių taip pat su balkonu. Po namu yra 54,78 kv.m. rūsys ir garažas. Dalis namo langų plastikiniai kita dalis mediniai. Name atvestas miesto vandentiekis ir kanalizacija, netoliese yra dujų trasa, nuo kurios esant reikalui galima įsivesti dujas ir įsirengti dujinį šildymą. Šiuo metu namas kūrenamas kieto kuro krosnimi.

SKLYPAS. Parduodamas namas kartu su 6,39 arų sklypu. Sklype yra mūrinis ūkins pastatas 57 kv.m. Jame sudėti plastikiniai langai ,viduje reikalingas remontas. Sklype taip pat yra šulinys ir visa teritorija aptverta. Sklypas sausas, prižiūrėtas ir tvarkingas įvažiavimas išklotas plytelėmis.

VIETA. Parduodamas namas yra ramioje Šiaulėnų gatvelėje nuosavų namų apsuptyje. Patogus privažiavimas tiek nuo miesto centro tiek nuo Baisiogalos kelio. Netoliese prekybos centras, mokykla. Tai puiki vieta ieškantiems ramios vietos nuolatiniam gyvenimui.

Daugiau informacijos tel. 860707730
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.