Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Namas Šilainiuose Pylimo g.
brokeris Justinas Poteliūnas
Justinas Poteliūnas
+370 607 07730
justinas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas130 000 €
Plotas (m²)
88,89
Kambarių skaičius
5
Šildymas
Kietu kuru
Statybos metai
1958

PARDUODAMAS NAMAS PYLIMO G. SU 5,14 ARŲ SKLYPU!

ĮRENGIMAS. Parduodamas namas yra 88,89 kv.m. Pirmame aukšte yra trys kambariai ir virtuvė, tualetas su vonia vienoje patalpoje. Antrame namo aukšte yra du kambariai. Po namu yra rūsys. Namui reikalingas remontas. Namo langai mediniai. Stogas šiferinis. Šiuo metu namas kūrenamas kietu kuru, tačiau gatvelėje yra pravestas dujotekis, todėl nebrangiai galima įsirengti dujinį šildymą. Name yra miesto vanduo ir kanalizacija. 

SKLYPAS. Sklypas 5,14 arų, taisyklingos formos, visas sklypas aptvertas. Sklype yra du garažai, viename garaže yra rūsys, bei duobė. 

VIETA. Parduodamas namas yra Pylimo gatvės atšakoje akligatvyje, todėl pro namą pravažiuoja tik du kaimynai. Visai šalia yra autobusų stotelė. Netoliese net kelios mokyklos bei darželiai. Vos kelios minutės pėsčiomis yra prekybos centras. Aplink nuosavi gyvenamieji namai. Namas yra toliau nuo pagrindinės gatvės todėl nesigirdi gatvės triukšmo.

Daugiau informacijos tel. +37060707730
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.