Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Namas Vičiūnuose Išlaužo g.

Aprašymas320 000 €
Plotas (m²)
129,42
Sklypo Plotas (a)
5.9
Kambarių skaičius
3
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
2019

PARDUODAMAS 70% BAIGTUMO A+ KLASĖS NAMAS VIČIŪNUOSE!

NAMAS. Parduodamas vieno aukšto, 129,42 kv.m. mūrinis namas, kurio baigtumas šiuo metu įregistruotas 70%. Namo viduje išmūrytos vidinės sienos, išvedžiota elektros instaliacija, vidinės sienos ištinkuotos. Grindys - išbetonuotas pirmas sluoksnis, paruošta šildomų grindų vamzdelių vedžiojimui ir betonavimui. Name suprojektuota du miegamieji kambariai -vienas 17,69 kv.m. su sienine spinta, kitas miegamasis 12,07 kv.m. Didelė erdvi svetainė su valgomuoju ir virtuve bendroje patalpoje kurios kvadratūra 61,28 kv.m. Garažas 22,39 kv.m. Du vonios kambariai, viename iš jų įmanoma įrengti vonią ir dušą su tualetu, kitame tualetą ir dušą. Į vakarinę namo pusę suprojektuota didelė erdvi terasa. Name sudėti plastikiniai langai ir plastikiniai vitrininiai langai, įstatytos lauko šarvo durys, sumontuoti automatiniai pakeliami garažo vartai. Namo sienos mūrytos iš keraminkinių blokelių. Stogas dengtas skarda, iš vidaus matosi visa stogo konstrukcija, stogo atramai naudota metalinė sija. Į namą įvestos visos miesto komunikacijos (elektra, vanduo, kanalizacija, dujos įvestos į sklypą).

SKLYPAS. Namas parduodamas kartu su 5,94 arų sklypu. Sklypas taisyklingos formos, išlygintas, likę tik prie pamato išlyginti žemes, po to kaip bus pabaigtas fasadas. Sklypas apželdintas veja. Visa sklypo teritorija aptverta tvora. 

VIETA. Parduodamas namas yra prestižinėje Kauno miesto vietoje Vičiūnų mikrorajone. Aplink prabangių, nuosavų namų kaimynystė. Asfaltuota gatvė. Iki Panemunės šilo 200 metrų. Gatvelė labai rami ir mažai pravažiuojama. Netoliese viešojo transporto stotelė. Patogus susisiekimas su kitais miesto mikrorajonais. Tai puiki vieta norintiems gyventi išskirtinėje Kauno vietoje gamtos apsuptyje.

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.