Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Namas Žiegždriuose su baseinu
brokeris Justinas Poteliūnas
Justinas Poteliūnas
+370 607 07730
justinas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas200 000 €
Plotas (m²)
214
Sklypo Plotas (a)
23
Kambarių skaičius
4
Šildymas
Elektrinis
Statybos metai
2016

PARDUODAMAS IŠSKIRTINIS NAMAS GAMTOS APSUPTYJE KAUNO RAJONE ŠALIA KAUNO MARIŲ!

NAMAS. Namas yra rąstinis apmūrytas 214,25 kv.m. ploto, iš lauko yra apklijuotas klinkeriu. Pirmame aukšte trys miegamieji, svetainė su virtuve, židinys, garinė pirtis, dušas su tualetu – vienoje patalpoje. Antrame aukšte du miegamieji. Palėpėje yra įrengtos trys miegamos vietos. Kambariuose yra kondicionieriai.

SKLYPAS. Vaizdingoje, miško apsuptoje, ramybe dvelkiančioje vietoje įsikūrusią sodybą sudaro 23 arų sklypas. Sodybos teritorija yra aptverta. Sodyba su itin išpuoselėta aplinka: išklotais trinkelėmis takais, dekoratyviniais augalais, vaismedžiais, įrengta pavėsinė, baseinas. Sodyboje įrengta signalizacija. 

PARDUODAMA IR VISA SODYBA SU KITU ŠALIA ESANČIU 200 KV.M. NAMU IR SU KITA DALIMI SKLYPO, BENDRAS SKLYPO PLOTAS 55 ARAI. BENDRA VISOS SODYBOS KAINA 500 000 EUR.

VIETA. Sodyba įsikūrusi vaizdingoje, miško apsuptoje vietoje, Kauno rajone, Žiegždrių gyvenvietėje. Vos 30 metrų iki Kauno marių. Visai šalia yra Žiegždrių geologinis pėsčiųjų takas. Iki Kauno miesto centro 17 km.
Daugiau informacijos tel. 860707730
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.