Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Namas Žiegždriuose

Aprašymas350 000 €
Plotas (m²)
200
Sklypo Plotas (a)
30
Kambarių skaičius
4
Šildymas
Geoterminis
Statybos metai
2016
PARDUODAMAS IŠSKIRTINIS NAMAS GAMTOS APSUPTYJE KAUNO RAJONE ŠALIA KAUNO MARIŲ!

NAMAS. Inovacijų ir prabangos derinys gamtos apsuptyje. Namas mūrinis 200 kv.m. ploto. Fasadas dengtas klinkeriu, stogas keramikinėmis čerpėmis. Ant stogo sumontuotos saulės baterijos. Name įrengtas geoterminis šildymas. Name išvedžiota rekuperacinė vėdinimo sistema.
Pirmame namo aukšte yra virtuvė sujungta su svetaine, miegamasis, du tualetai ir dušai, pirtis, garažas, katilinė ir sandėliukas.
Antrame aukšte yra du miegamieji, du balkonai, didelis erdvus vonios kambarys su vonia, dušu ir šildomu gultu, palėpė. Kambariuose yra kondicionieriai.

SKLYPAS. Vaizdingoje, miško apsuptoje, ramybe dvelkiančioje vietoje įsikūrusią sodybą sudaro 30 arų sklypas. Sodybos teritorija yra aptverta. Sodyba su itin išpuoselėta aplinka: išklotais trinkelėmis takais, dekoratyviniais augalais, vaismedžiais, įrengta pavėsinė, alpinariumas su dekoratyviniu baseinu, kubilu, bei pirties pastatu. Sodyboje įrengta signalizacija. Namui taip pat priklauso ir atskiras pirties namelis 33 kv.m. Jame yra vienas kambarys, virtuvėlė ir pirtis.

PARDUODAMA IR VISA SODYBA SU KITU ŠALIA ESANČIU 200 KV.M. NAMU IR SU KITA DALIMI SKLYPO, BENDRAS SKLYPO PLOTAS 55 ARAI. BENDRA VISOS SODYBOS KAINA 500 000 EUR.

VIETA. Sodyba įsikūrusi vaizdingoje, miško apsuptoje vietoje, Kauno rajone, Žiegždrių gyvenvietėje. Vos 30 metrų iki Kauno marių. Visai šalia yra Žiegždrių geologinis pėsčiųjų takas. Iki Kauno miesto centro 17 km.
Daugiau informacijos tel. 860707730
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.