Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Naujos statybos butas 48 kv.m. K.Čerbulėno g.
brokeris Justinas Poteliūnas
Justinas Poteliūnas
+370 607 07730
justinas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas45 600 €
Plotas (m²)
48
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
2020
Buto aukštas
3/3

PARDUODAMAS NAUJOS STATYBOS A+ klasės 48 KV.M. DVIEJŲ KAMBARIŲ BUTAS K.ČERBULĖNO G.

ĮRENGIMAS. Parduodamas butas su daline apdaila, baigtumas 80%. Bute bus ištinkuotos sienos, išvedžiotas grindininis šildymas, pakabintas dujinis šildymo katilas, išvedžiota santechnika ir elektros instaliacija. Padaryti įvadai televizjai, internetui, priešgaisrinei ir saugos signalizacijai. Butas su balkonu į miesto pusę iš kurio atsiveria puikus vaizdas į miestą.

NAMAS. Parduodamas butas yra triaukščiame 2020 metų statybos daugiabutyje. DaugIabutyje iš viso yra 12 butų. Išorinės namo sienos apšiltintos 30 cm storio putų polistirolu, stogas -  40 cm storio putų polistirolu. Namo kieme bus įrengta ir trinkelėmis išdėta stovėjimo aikštelė.

VIETA. Namas yra miesto pakraštyje, toliau nuo miesto šurmulio, bet dar miesto teritorijoje. Aplink tik naujos statybos namai, pats kvartalas sudarytas iš 7 daugiabučių. Iki miesto vos 3 minutės automobiliu,  netoliese prekybos centrai. Šalia aplinkelis kuriuo nesunkiai pasieksite kiekvieną Kauno vietą.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.