Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Patalpos Panemunėje
brokeris Justinas Poteliūnas
Justinas Poteliūnas
+370 607 07730
justinas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas60 000 €
Plotas (m²)
93,42
Šildymas
Oras - oras, Kietu kuru
Statybos metai
1939
Buto aukštas
1/2

PARDUODAMOS PATALPOS VAIDOTO G. ŠALIA PAGRINDINĖS GATVĖS!

ĮRENGIMAS. Parduodamos patalpos yra rąstinio namo pirmame aukšte. Parduodamas visas pastato pirmas aukštas.  Nuo gatvės pusės patalpos su dideliais vitrininias langais. Pirmoji patalpa 46,11 kv. m. salė į gatvės pusę. Patalpose sudėtas grindų laminatas, sienos dažytos, įrengta krosnelė kuria galima apšildyti patalpas. Taip pat yra kondicionierius kuriuo galima atvėsinti ir apšildyti patalpas, į šią patalpą yra du atskiri įėjimai iš gatvės pusės, todėl patalpą galima dalinti į du atskirus kabinetus. Antroji patalpa 19,85 kv.m., joje buvo įrengta virtuvėlė. Grindys laminatas. Į šią patalpą galima patekti ir per galinį įėjimą. 4,68 kv.m. pagalbinės patalpos, šiose patalpose yra įrengtas tualetas, taip pat į jų kvadratūrą įskaičiuotas koridorius. Įvesta miesto kanalizacija ir vanduo. Visose patalpose langai plastkiniai, durys taip pat, galinės durys skardinės.
Trečioji patalpa yra kaip atskiras turtinis vienetas, įregistruota kaip 22,78 kv.m. butas. Šiai patalpai reikalingas kapitalinis remontas.  

PASTATAS. Parduodamos patalpos yra rąstiniame dviejų aukštų pastate. Antrame pastato aukšte įrengti butai. 

VIETA. Parduodamos patalpos yra patogioje miesto vietoje, Vaidoto g. šalia pagrindinės gatvės. Šioje vietoje gana intensyvus transporto srautas. Patogus susisiekimas tiek viešuoju tiek nuosavu transportu. Aplink gyvenamieji namai ir daugiabučiai.

 Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.