Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Patalpos Viešvilėje
brokeris Justinas Poteliūnas
Justinas Poteliūnas
+370 607 07730
justinas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas30 000 €
Plotas (m²)
795,11
Sklypo Plotas (a)
17.89
Statybos metai
1956

PARDUODAMAS KOMERCINĖS PASKIRTIES PASTATAS VIEŠVILĖJE.!

PASTATAS. Parduodamas pastatas 795,11 kv.m. Pastatui reikalingas kapitalinis remontas. Šiuo metu pastato stogas paruoštas dangos uždengimui. Sienos mūrinės, tačiau aptrupėjusios ir yra angų kurias reikia naujai užmūryti. Pastate yra atvesta elektra, nesunkiai galima prisijungti prie miestelio vandentiekio ir nuotekų tinklų. Vienoje patalpoje yra garažo duobė automobilių remontui. Perdanga medinė ir vietomis įgriuvusi. Pastato pagrindinė paskirtis - mokslo, tačiau paskirtį nesunkiai galima pakeisti. Pastate yra patalpa kurioje lubos apie 5 metrų aukščio, buvusi mokyklos sporto salė. Pastate likę seni mediniai langai.

SKLYPAS. Pastatas parduodamas kartu su 17,89 arų sklypu, kurio pagrindinė paskirtis, visuomeninės paskirties teritorijos. Iki sklypo patogus privažiavimas asfaltuotu keliu. 

VIETA. Parduodamas pastatas yra šalia pagrindinio kelio Jurbarkas - Pagėgiai.  Visai šalia Viešvilės  tvenkinys. Aplink jauki su daug žalumos aplinka.

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.