Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Sklypai Virbališkių k.
brokeris Justinas Poteliūnas
Justinas Poteliūnas
+370 607 07730
justinas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas30 000 €
Plotas (a)
10,33
Sklypo paskirtis
Namų valda

PARDUODAMI SKLYPAI SU STATYBOS LEIDIMAIS IR KOMUNIKACIJOMIS VIRBALIŠKIŲ K.!

SKLYPŲ KAINOS: 

Mėtų g. 14 (10,33 arų) - 30 000 eur.

Mėtų g. 16 (10,33 arų) - 30 000 eur. 

SKLYPAI. Parduodami du namų valdos sklypai, kurių plotas po 10,33 arų. Sklypai lygaus reljefo, taisyklingos formos. Viename iš sklypų padarytas vandens gręžinys nuo kurio suprojektuotas pajungimas į abu sklypus. Išimtos sąlygos elektros privedimui, pavasarį bus pastatytos elektros dėžutės. Kanalizacija - numatyta vietiniai valymo įrengimai. 

IŠIMTI STATYBOS LEIDIMAI NAMŲ STATYBOMS. Abiejuose sklypuose suprojektuoti vieno aukšto 90,30 kv.m. namai su stoginėmis, jų statyboms išimtas statybos leidimas, todėl statybas galima pradėti iškart. Iš viso name numatyti 3 miegamieji, svetainė sujungta su virtuve, katilinė, tualetas su vonia vienoje patalpoje ir drabužinė. Namų energetinė klasė A++. Sumokėtas infrastruktūros mokestis, apmokėti projektavimo darbai ir statybos leidimo mokestis, todėl reikės rūpintis tik pačiomis statybomis, o dokumentais ir komunikacijomis jau pasirūpinta.

VIETA. Parduodami sklypai yra Virbališkių k. visai šalia Ringaudų. Sklypai yra naujai besikuriančiame sklypų kvartale, kur jau prasideda namų statybos. Iki pagrindinio Šakių pl. asfaltuoto kelio vos 600 metrų žvyrkelio. Iki Ringaudų 4 kilometrai, iki Kauno miesto centro 14 kilometrų.  Tai puiki vieta gyventi, norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio.    

Daugiau informacijos telefonu!

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.