Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Sklypas Pikulo g.
brokeris Justinas Poteliūnas
Justinas Poteliūnas
+370 607 07730
justinas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas50 000 €
Plotas (m²)
5,97
Sklypo paskirtis
Namų valda

PARDUODAMAS SKLYPAS KAUNO MIESTE VILIJAMPOLĖJE ŠILAINIŲ KALNO PAPĖDĖJE!

SKLYPAS. Parduodamas sklypas 5,97 arų dydžio. Sklypas taisyklingos formos. Sklypo reljefas kylantis į kalną todėl kitoje gatvės pusėje esantys namai yra šiek tiek žemiau, dėl to nuo kiemo atsiveria Kauno panorama. Šalia sklypo gatvelėje yra pravestos visos miesto komunikacijos - vanduo, kanalizacija, elektra, dujos. Sklypui atlikti kadastriniai matavimai. Sklypas namų valdos paskirties.

VIETA. Sklypas yra Pikulo g. kurios viena pusė užstatyta naujos statybos namais, kita pusė kurioje ir yra parduodamas sklypas, apstatyta naujais namais ir likę vos keli laisvi sklypai dar neužstatyti. Sklypas yra Milikonių kalno papėdėje todėl iš vienos pusės sklypo yra medžiai. Iš Pikulo gatvelės puikus susisiekimas su Kauno miesto centru ir kitais mikrorajonais, patogus išvažiavimas į autostradą. Gatvelė mažai pravažiuojama todėl nors vieta pačiame miesto centre, bet labai rami. Tai puikus sklypas ieškantiems išskirtinės vietos pačiame Kauno mieste naujo namo statyboms.

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.