Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Sodas Smiltynų II k.
brokeris Justinas Poteliūnas
Justinas Poteliūnas
+370 607 07730
justinas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas19 900 €
Plotas (m²)
75
Sklypo Plotas (a)
11.49
Šildymas
Elektra
Statybos metai
1985

PARDUODAMAS SODAS SU 11,49 ARŲ SKLYPU IR MŪRINIU 75 KV.M. NAMU! 

ITIN RAMI GAMTOS APSUPTA VIETA!

NAMAS. Pirmame namo aukšte yra du kambariai. Viena patalpa (9,17 kv.m.) naujai remontuojama: elektrinės šildomos grindys, sudėta plytelės, nušpakliuotos sienos. Kita patalpa erdvesnė (19,17 kv.m.), šioje patalpoje galima įrengti židinį. Pirmame aukšte  yra įstiklinta mansarda. Antrame aukšte vienas 12 kv.m. kambarys. Po visu nameliu yra 29 kv.m. yra rūsys, kuriame galima įrengti pirtį arba katilinę. Namas mūrinis. 

SKLYPAS. Sklypas 11,49 aro. Sklypas ribojasi su pušynu, kuris patenka ir į sklypo teritoriją. Sklype taip pat yra nedidelis ūkinės paskirties namelis, kuriame galima sandeliuoti daiktus ar malkas. Sklype yra lietaus nuotekos. Iki sodo atvestas laistymo vanduo.

VIETA. Sodas yra ramioje gamtos apsuptoje vietoje. Sodo sklypas ribojasi su mišku, tad iki miško vos keli metrai. Iki šalia esančio vandens tvenkinio vos kelios minutės kelio, apie 250 metrų. Sodas yra uždaroje sodų bendrijos teritorijoje į kurią galima įvažiuoti tik turint raktus nuo sodo vartų. Šalia įvažiavimo sudėtos kameros, todėl Jūsų turtas bus visada saugus. Aplink yra net keli nuolat gyvenami namai. Netoliese sodo yra Kauno golfo klubas. Iki Kauno miesto centro 20 km. asfaltuotu keliu.   

Daugiau informacijos tel. 860707730
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.