Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Sodyba Elektrėnų sav.
brokeris Justinas Poteliūnas
Justinas Poteliūnas
+370 607 07730
justinas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas500 000 €
Plotas (m²)
469,32
Sklypo Plotas (a)
723
Kambarių skaičius
15
Šildymas
Elektra
Statybos metai
2013

PARDUODAMA IŠSKIRTINĖ PILNAI VEIKLĄ VYKDANTI SODYBA SU POBŪVIŲ SALE ELEKTRĖNŲ SAV. BALANDIŠKIŲ K.!

BENDRA KVADRATŪRA ABIEJŲ NAMŲ SU SALE 469,32 KV.M.

PARDUODAMOJE SODYBOJE YRA DU NAMAI:

PAGRINDINIS NAMAS SU POBŪVIŲ SALE. Šis pastatas susideda iš dviejų dalių: pirmoji 194,75 kv.m. rąstinis 2013 metų statybos namas su 7 miegamaisiais kambariais kurie pilnai apstatyti miegamojo baldais ir  talpina 24 žmones. Taip pat šioje dalyje yra patalpa, kurioje yra židinys. Iš šios patalpos patenkama į pobūvių salę. Yra virtuvė kuri apstatyta baldais su integruota buitine technika. Name taip pat yra du tualetai ir vienas dušas pirmame aukšte ir du tualetai ir du dušai antrame aukšte. Visame name vidinės durys medinės, langai plastikiniai. Antrame aukšte kiekvienas kambarys turi balkonėlius. Namo stogas dengtas skarda. Name grindys medinės. Antroji šio pastato dalis, tai 82,38 kv.m. pobūvių salė kuri buvo pastatyta 2020 metais, jos visos sienos iš stiklo paketų ir atviros gamtos grožiui esančiam sodybos kieme. Salės grindys išklotos plytelėmis. Salėje yra židinys kuris suteikia jaukumo. Lubos atviros iki pat stogo kuris apšiltintas ir apdirbtas medžiu. Salė talpina iki 70 žmonių, todėl joje gali vykti krikštynos, vestuvės, jubiliejai, gimtadieniai, verslo renginiai, konferencijos, kompanijų šventės.

SVEČIŲ NAMAS SU PIRTIMI IR KUBILU. Šis pastatas yra 192,19 kv.m. taip pat rąstinis ir pastatytas 2013 metais. Šiame pastate iš viso yra 8 miegamieji kambariai kurie pilnai apstatyti miegamojo baldais ir talpina iki 26 žmonių. Pirmame pastato aukšte yra pirtis, dušas ir tualetas, bei keturi miegamieji kambariai ir didelė erdvi svetainė kartu su virtuve, iš kurios yra išėjimas į didelę, erdvę terasą kurioje sumontuotas kubilas. Antrame namo aukšte yra 4 dideli miegamieji ir du tualetai su dušais. Antrame aukšte esantys kambariai turi balkonėlius. Visame pastate grindys medinės. Namo stogas dengtas skarda. 

SKLYPAS. Sodyba parduodama su 7,23 hektarų žemės sklypu, kuris apima dalį miško teritorijos, tvenkinį ir privažiavimą iki sodybos. Sklype yra iškastas tvenkinys. Nuo pagrindinio kelio visas privažiavimas iki pat automobilių stovėjimo aikštelės išasfaltuotas, kaip ir didelė erdvi stovėjimo aikštelė. Nuo stovėjimo aikštelės iki pastatų bei praėjimų tarp pastatų takai iškloti trinkelėmis, taip pat prie pagrindinio pastato didelė aikštė išklota plytelėmis iki kurios galima privažiuoti su automobiliais. Visa teritorija apželdinta ir prižiūrima. Pagrindinis namas pastatytas aukštesnėje vietoje todėl iš jo atsiveria vaizdas tiek į tvenkinį tiek į mišką.

KOMUNIKACIJOS. Sodyboje padarytas gręžinys iš kurio vanduo nuvestas į abu pastatus, nuotekoms įrengti valymo įrenginiai. Pastatai šildomi kietu kuru per židinius arba elektra, yra kondicionieriai.

VIETA. Parduodama sodyba yra apsuptyje miškų, todėl čia niekada nebus problemų dėl triukšmo sklindančio švenčių metu. Iki sodybos patogus privažiavimas. Nuo sodybos iki Vaisiečio ežero vos 900 metrų. Sodyba įsikūrusi Balandiškių k. Elektrėnų savivaldybėje, tai pusiaukelė tarp Kauno ir Vilniaus, iki Kauno 49 kilometrai, iki Vilniaus 54 kilometrai, todėl tai itin patraukli vieta ieškantiems vietos pobūviams. 

VERSLAS. Parduodama sodyba šiuo metu vykdo nuomos verslą ir turi užsakymų šventėms. Yra sukurtas internetinis puslapis. Sodyba nuomojama visa arba atskiri namai. Tai puiki sodyba ieškantiems ir norintiems investuoti pinigus į nuomos verslą.

SODYBA LENGVAI PRITAIKOMA IR NUOLATINIAM GYVENIMUI NEVYKDANT NUOMOS VERSLO VEIKLOS, TODĖL TAI GALI BŪTI IR PUIKŪS NAMAI IEŠKANTIEMS GAMTOS PRIEGLOBSČIO IR DIDELĖS PRIVAČIOS ERDVĖS!

Nuoroda į sodybos video: https://youtu.be/LE2tXKuwa5Y 

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.