Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Sodyba Kėdainiuose Žemieji Kapliai
brokeris Justinas Poteliūnas
Justinas Poteliūnas
+370 607 07730
justinas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas20 000 €
Plotas (m²)
62,25
Sklypo Plotas (a)
28
Šildymas
Kieto kuro krosnis
Statybos metai
1935

PARDUODAMA SODYBA KĖDAINIŲ RAJONE ŽEMŲJŲ KAPLIŲ KAIME!

NAMAS. Parduodamas namas 62,25 kv.m. rąstinis apmūrytas. Dalyje namo sudėti plastikiniai langai. Namas buvo šildomas kieto kuro krosnimi. Name grindys medinės. Stogas dengtas šiferiu. Namui reikalingas remontas. 

SKLYPAS. Parduodama sodyba kartu su 28 arų sklypu kuriame be namo dar yra medinis ūkinis pastatas, mūrinė lauko virtuvėlė kurioje kažkada buvo įrengta pirtis ir dar keli sandėliukai. Sklype yra šulnys.  Sklypas taisyklingos formos, lygaus reljefo. Iki sklypo geras privažiavimas. 

YRA GALIMYBĖ KARTU ĮSIGYTI IR 4,14 HEKTARŲ ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES SKLYPĄ  ESANTĮ APLINK SODYBĄ. ŽEMĖS NAŠUMO BALAS 59,8. ŽEMĖS ŪKIO SKLYPO KAINA 40000 EUR. 

VIETA. Parduodama sodyba yra šalia kelio vedančio nuo Kėdainių į Šėtą. Asfaltuotas privažiavimas iki pat sodybos, kelias gana judrus ir nuolat prižiūrimas. Visai šalia kitoje kelio pusėje yra Aukštųjų Kaplių tvenkinys. Sodyba yra vienkiemio tipo, tačiau kaiminystė visai netoliese. Tai puiki vieta gyventi norintiems nenutolti nuo miesto ir tuo pačiu gyventi kaime. Iki Kėdainių miesto centro 13 kilometrų, iki Šėtos 5 kilometrai.

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.