Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Sodyba šalia Jūrės tvenkinio
brokeris Justinas Poteliūnas
Justinas Poteliūnas
+370 607 07730
justinas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas289 000 €
Plotas (m²)
180,04
Sklypo Plotas (a)
41.98
Šildymas
Kietu kuru
Statybos metai
2019

PARDUODAMA IŠSKIRTINĖ SODYBA MIŠKO APSUPTYJE ŠALIA JŪRĖS TVENKINIO!

SODYBA. Vaizdingoje, miško apsuptoje, ramybe dvelkiančioje vietoje įsikūrusią sodybą sudaro 30,80  arų namų valdos sklypas, kuriame yra du namai ir pirties namelis, bei ūkinis pastatas. Visa sodyba yra miško apsuptyje, sodyboje iškastas didelis tvenkinys kuris gausiai įžuvintas. Visa sodybos teritorija išpuoselėta ir prižiūrėta, teritorijoje yra pastatyta šašlykinė, supynės, krepšinio stovas. Pirties namelio terasoje įrengtas kubilas ir lauko dušas.  Taip pat kartu su sodyba parduodama dar 11,18 arų miško sklypo dalis kuri yra iškart už tvenkinio. Sodyboje įrengta nuotekų valymo sistema, vanduo iš šulnio ir gręžinio. 

SODYBA PUIKIAI TINKA NUOMOS VERSLUI!

PAGRINDINIS NAMAS. Namas renovuotas 2019 metais iš lauko apšiltintas vata ir apkaltas Sibiro Maumedžio dailylentėmis, stogas apšiltintas ir 
 uždengtas skarda. Pagrindinis namas yra 180,04 kv.m. su didele erdve terasa į tvenkinio ir miško pusę, terasa apstatyta lauko baldais. Pirmame namo aukšte svetainė sujungta su virtuve ir valgomuoju, svetainės ir virtuvės visa lauko siena iš vitrininių langų per kuriuos atsiveria puikus vaizdas į tvenkinį ir mšką. Virtuvėje pastatytas naujas virtuvinis komplektas sumontuota kokybiška buitinė įranga. Svetainės su valgomuoju sienos iškaltos medžiu, grindys parketas, svetainėje įrengtas kondicionierius. Pirmame namo aukšte yra dušas su tualetu vienoje patalpoje, šioje patalpoje sienos ir grindys išdėtos plytelėmis. Pirmame namo aukšte įrengta katilinė, kurioje stovi kieto kuro krosnis bei vandens šildytuvas. Antrame namo aukšte yra du miegamieji viename 4 dviguės lovos, antrame dvi dviguės lovos, sienos ir grindys iškaltos medžiu. 

SVEČIŲ NAMAS.  Svečių itins erdvus 120 kv.m. ploto ir labai jaukus, o jaukumo daugiausiai šiam pastatui suteikia vitrininiai langai, kurie tęsiasi per tris namo sienas iki pat stogo viršaus ir bendra erdvė iki pat stogo. Namas Renovuotas 2019 metais jo viduje įrengta didelė erdvė kurioje padaryta laisvalaikio zona su teniso stalu ir stalo futbolu. Pirmame aukšte taip pat yra įrengtas miegamasis su 2 dvigulėm lovom ir atskira tualeto patalpa. Name taip pat įrengtas atviras antras aukštas virš miegamojo, antrame aukšte pastatytas biliardo stalas.  Name įrengtas kondicionierius. pagrindinėje didžiojoje erdvėje įrengtas grindinis šildymas ir ant grindų sudėtos plytelės. Svečių namas šildomas nuo pagrinidinio namo katilo. 

PIRTIES NAMELIS. Pirties namelis rąstinis su terasa kurioje įrengtas kubilas ir lauko dušas, bei pastatyti lauko baldai. Namelio viduje yra trys patalpos - pirtis, priešpirtis ir atskira patalpa kurioje kūrenama pirties krosnis. Namelio stogas dengtas skiedromis. 

VIETA. Sodyba yra itin miškingoje Kazlų rūdos savivaldybėje, Kazliškių kaime kuris yra miško apsuptyje ir labai retai apgyvendintas, todėl tai puiki vieta ieškantiems ramybės ir gamtos prieglobsčio.  Nuo sodybos iki itin žvejų pamėgto Jūrės tvenkinio vos 50 metrų miško takeliu. Iki Kauno miesto centro 40 kilometrų. 

FILMUKO NUORODA: https://www.youtube.com/watch?v=FyISdkoH1Qo 

Daugiau informacijos tel. 860707730
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.